Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu
Prądnik Nowy
Prądnik Nowy
Prądnik Nowy

Prądnik Nowy

Kraków, Prądnik Biały, ul. Pachońskiego

Opis inwestycji

Osiedle Prądnik Nowy, w Krakowie przy ul. Pachońskiego to niezwykle starannie zaprojektowane budynki, w których to znajdą się mieszkania funkcjonalne i wygodne. Do dyspozycji mieszkańców będą również liczne miejsca parkingowe. Możliwość odpoczynku i relaksu zapewnią zielone ogródki które otrzymają osoby kupujące mieszkania na parterze. Pozostali będą mogli skorzystać z ogólnodostępnego tarasu widokowego. To znakomite połączenie miejsca spokojnego, zielonego z bliskością wielkiego miasta. Wraz z rozbudową osiedla, w ramach kolejnych etapów inwestycji powstaną miejsca gdzie prowadzone będą usługi dzięki czemu codzienne sprawy nie będą wymagały wycieczki do miasta.

I Etap osiedla Prądnik Nowy zakłada realizację budynku mającego siedem pięter, w którym znajdzie się 96 mieszkań. Oprócz mieszkań na Mieszkańców czekać będzie także garaż podziemny, w którym znajdować się będą miejsca na samochody oraz boksy i komórki lokatorskie. Mieszkania na parterze posiadać będą ogródki, w pozostałych przewidziano balkony. Cała inwestycja cechować się będzie nowoczesną, przepiękną architekturą. Wokół budynków znajdzie się miejsce na starannie zaaranżowane elementy małej architektury oraz zieleń.

Mieszkania w inwestycji Prądnik Nowy cechować się będą funkcjonalnością, a każdy detal został starannie zaprojektowany aby gwarantować jak największy komfort codziennego życia. Mieszkania stworzone pod indywidualne zapotrzebowanie, Mieszkańcy będą mieli pełną dowolność w ich aranżacji. Zaletą inwestycji jest również fakt, że istnieje możliwość łączenia dwóch mniejszych mieszkań w jedno większe.

Dodatkowe dane:

Powierzchnie dodatkowe:
Ogródek, Taras
Komórka lokatorska:
komórki i boksy lokatorskie
Miejsca postojowe:
garaż podziemny z miejscami postojowymi
Typ budynku:
Blok
Liczba budynków:
1
Liczba mieszkań:
96
Liczba kondygnacji:
8

Zalety inwestycji

karty dostępu/wejścia do budynku i garażu nowoczesna architektura budynku funkcjonalność w rozkładzie mieszkań zielone tarasy widokowe prywatne ogródki o dużych powierzchniach wykończenie części wspólnych w sposób estetyczny karty dostępu/wejścia do budynku i garażu
Okolica

Kraków, dzielnica Biały Prądnik, ul. Pachońskiego, to dokładna lokalizacja osiedla Prądnik Nowy. To znakomite położenie jest ogromnym atutem osiedla gdyż poprzez sprawnie przygotowaną ofertę komunikacyjną wystarczy 20 minut podróży by znaleźć się na Rynku Głównym. Dodatkowo oferta komunikacyjna będzie jeszcze lepsza gdyż w nadchodzących latach planowane są w tym rejonie ogromne inwestycje w linie tramwajowe (budowa odcinków Krowodrza Górka – Górka Narodowa oraz Krowodrza Górka - Azory)

Standard wykończenia

standard wykończenia
PDF

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Informacje o deweloperze

Ponad 20 lat działalności firmy Can-Pack S.A. niezwykle się rozwinęła, przeistaczając się w niezwykle nowoczesną, nowatorską Grupę Kapitałową która jest obecnie jednym ze światowych liderów w produkcji opakowań metalowych. W chwili obecnej Grupa Kapitałowa jest oparta na holdingach w branżach opakowań szklanych, metalowych jak i usług deweloperskich.

Biuro sprzedaży
Adres biura:
ul. Jasnogórska 1, 31-358 Kraków
Telefon:
695 278 518
Adres email:
biuro@cpre.pl
Lokalizacja