Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu
Słoneczny Zakątek
Słoneczny Zakątek
Słoneczny Zakątek

Słoneczny Zakątek

Kraków, Dębniki, ul. Bułgarska

Opis inwestycji

Cały budynek posiadać będzie 8 kondygnacji, z czego 6 pięter przeznaczonych zostanie na mieszkania, a kondygnacja -1 na parking podziemny. Parter budynku będzie oferował 8 mieszkań gdzie każde będzie posiadało prywatny ogródek. Do tego na parterze 4 lokale usługowo-handlowe o powierzchnia w granicach 88-272 m2.

Mieszkania posiadają zróżnicowany metraż, od 28 do 110 m2, rozmieszczone są od pierwszego do szóstego piętra inwestycji. Projekt daje możliwość łączenia mniejszych mieszkań. Wysokość wszystkich lokali wynosi 2,7m. Kondygnacja -1 to podziemny parking na którym znajdują się 74 miejsca dla zmotoryzowanych. We wszystkich 3 klatkach schodowych znajdują się najnowocześniejsze windy które to w sposób szybki i komfortowy pozwalają przemieszczać się do hali garażowej. Mieszkania posiadają tarasy, loggie lub balkony.

Realizacja inwestycji przewiduje działania w ramach technologii mieszane co oznacza, że konstrukcja będzie połączeniem żelbetonu wraz z pustakami ceramicznymi, które wypełnią konstrukcję.

Mieszkania posiadać będą drewniane okna.

Dodatkowe dane:

Udogodnienia:
winda
Powierzchnie dodatkowe:
Ogródek, Taras, Balkon, Loggia
Miejsca postojowe:
garaż podziemny
Typ budynku:
Blok
Liczba budynków:
1
Liczba kondygnacji:
6

Zalety inwestycji

doskonała lokalizacja nowoczesny budynek zróżnicowane powierzchnie mieszkań
Okolica

II Etap inwestycji „Słoneczny Zakątek” jest realizowany w Krakowie przy ul. Ruczaj i Bułgarskiej, w dzielnicy Dębinki. Miejsce to dzielą zaledwie 4 km od Starego Miasta i Wawelu. W niedalekim sąsiedztwie, około 1 km, znajdują się również doskonałe miejsca do rekreacji czyli zakole Wisły oraz Zakrzówka. Okolica to między innymi lokalizacja Kampusu 600-lecia Odnowienia Uniwersytetu Jagiellońskiego, Polska Akademia Nauka oraz liczne hotele czy obiekty konferencyjne i wystawiennicze. Dodatkowo realizowana jest inwestycja w ogromny Park Technologiczny. Tutaj znajdują się również liczne obiekty handlowe i usługowe. Kolejnym atutem lokalizacji w tym miejscu osiedla Słoneczny Zakątek jest na pewno rozwinięta sieć komunikacyjna. Szybki tramwaj oraz liczne line autobusowe znacznie ułatwiają podróżowanie po Krakowie. Dotarcie samochodem do centrum jak i do obwodnic Krakowa czy autostrady również nie sprawia większego kłopotu. Mniejsze jak i większe zakupy można zrobić w licznych sklepach osiedlowych jak hipermarketach typu Kaufland czy Tesco. Oczywiście w sąsiedztwie znajduje się rozwinięta sieć placówek oświatowych takich jak przedszkola czy szkoły

Standard wykończenia

standard wykończenia
PDF

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Informacje o deweloperze

WAKO to przedsiębiorstwo usługowo budowlane, spółka jawna, założona została w roku 1988. Na początku prowadzenia działalności firma funkcjonowała w ramach prywatnych spółek, które zrzeszały się w spółdzielczych organizacjach. Z dniem 2.01.1991 została w pełni przekształcona w format znany do dziś czyli firmę WAKO, mając sto procent polskiego kapitału

Biuro sprzedaży
Adres biura:
ul. Dobrego Pasterza 121, 31-416 Kraków
Telefon:
12 410 40 31
Adres email:
slonecznyzakatek@wako.com.pl
Lokalizacja