Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu
Apartamenty Wielicka
Apartamenty Wielicka
Apartamenty Wielicka

Apartamenty Wielicka

Kraków, Bieżanów-Prokocim, ul. Wielicka

Opis inwestycji

Apartamenty Wielicka to miejsce idealne, stworzony z myślą o wszystkich tych którzy liczą na znakomity komfort w miejscu zamieszkania. Kameralny zakątek w wielkim mieście. Miejsce odpoczynku, relaksu, pozwalające uciec od zgiełku wielkiego miasta.

W bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji znajduje się zespół parkowo-pałacowy Anny i Erazma Jerzmanowskich, który zyskał sobie zaszczytne miano zielonych płuc Prokocimia. Zaletą tego miejsca jest nie tylko zespół parkowo-pałacowy ale również wiele ciekawych pomników przyrody, wiele alejek spacerowych, pełno tutaj starannie dobranej małej architektury.

Apartamenty Wielicka to pięć budynków wiernie oddających ducha modernizmu. Za projekt odpowiada biuro Oleksy & Polaczek. Dopasowanie wszystkich detali, przyjemne barwy doskonale harmonizują z sąsiedztwem, nie powodują zakłóceń w istniejącej już przestrzeni gdzie znajdują się tereny zielone. W ramach inwestycji specjalnie pozostawiono przestrzeń sześćdziesięciu metrów pomiędzy budynkami, a ulicą Wielicką dzięki czemu gwarantowana jest kameralność inwestycji, osiągnięcie ciszy i spokoju o co tak trudno w wielkim mieście.

Łącznie w inwestycji znajdują się 342 mieszkania których metraż waha się od 24do 122m2. Mieszkania są starannie zaplanowane, cechują się funkcjonalnością, mając odpowiednie przeszklenia, balkony. Dodatkowo w każdej klatce znajdują się windy. Wszystkie informacje są dostępne na stronach internetowych inwestycji oraz w załączniku Standard. Wszyscy decydujący się na zakup apartamentów na parterze otrzymają dodatkowo dostęp do własnych ogródków.

Oprócz mieszkań na terenie inwestycji znajduje się plac zabaw dla dzieci oraz wewnętrzne patio. Na bezpieczeństwem mieszkańców oraz terenu czuwać będzie ochrona oraz system monitoringu. Parking podziemny składa się z 204 miejsc postojowych, do tego dochodzą 53 miejsca na parkingu zewnętrznym.

Dodatkowe dane:

Udogodnienia:
winda, monitoring, ochrona całodobowa, plac zabaw
Powierzchnie dodatkowe:
Ogródek, Taras, Balkon, Komórka
Miejsca postojowe:
204 miejsca usytuowane na parkingu podziemnym i 53 miejsca naziemne
Typ budynku:
Apartamentowiec
Liczba budynków:
5
Liczba mieszkań:
342
Liczba kondygnacji:
5

Zalety inwestycji

znakomita lokalizacja zróżnicowane powierzchnie mieszkań funkcjonalne układy mieszkań system monitoringu i ochrona
Okolica

Apartamenty Wielicka znajdują się w doskonałej lokalizacja. Bliskość przystanków komunikacji autobusowej i tramwajowej oraz rozwinięta sieć dróg miejskich pozwalają na szybkie pokonanie drogi do centrum Krakowa (7,5 km) jak i miejskiej obwodnicy oraz autostrady. W sąsiedztwie znajdują się liczne lokale handlowe oraz usługowe, a także sklep Tesco czyny 24 godziny. W pobliżu również przychodnie zdrowia, gabinety lekarskie oraz szkoły i przedszkola.

Standard wykończenia

standard wykończenia
PDF

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Informacje o deweloperze

WAN SA działa na rynku nieruchomości od 20 lat, skupiając swoją działalność na usługach deweloperskich. Liczne realizacje w segmentach mieszkaniowym, rekreacyjnym, magazynowym oraz biurowo-usługowym to najważniejsze działania.

Spółka od lat koncentruje się na inwestycjach przygotowanych na sprzedaż, jednakże oprócz tego przez ten okres gromadzony jest portfel nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych w takich miastach jak Warszawa, Płock, Gdańsk czy Mazury których przeznaczeniem jest wynajem.

Biuro sprzedaży
Adres biura:
ul. Górników 54 lok. 2, 30-816 Kraków
Godziny pracy:
pn.-pt. 09:00 – 19:00
Telefon:
12 265 02 66
Adres email:
wielicka@wan.com.pl
Lokalizacja