Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu
Continental
Continental
Continental

Continental

Krynica Morska, ul. Przyjaźni

Opis inwestycji

MARGO to deweloper który przygotował dla wszystkich znakomicie zlokalizowane nad morzem nieruchomości. Proponujemy mieszkania oraz apartamenty z przepięknymi widokami na morze. Proponujemy zakup apartamentów nie tylko dla siebie ale również jako znakomitą lokatę kapitału, pod wynajem dla wczasowiczów. Nowoczesne apartamenty nad morzem w Krynicy Morskiej, tylko 5 minut do plaży spacerkiem, a także doskonałe widoki z okien i tarasów to argumenty nie do zbicia.

Apartamenty Margo Krynica to gwarancja najwyższego poziomu. Do plaży tylko 100 metrów, a wszystkie apartamenty przygotowane pod klucz.

Krynica Morska to najlepszy adres dla osób szukających znakomitych plaż, wspaniałego klimatu. To najbliższy kurort dla tych którzy mieszkają w takich miastach jak Warszawa, Białystok, Elbląg, Olsztyn czy Toruń lub Poznań. Dojazd nowymi drogami pozwala spędzać wolne dni w swoim komfortowym apartamencie.

Krynica Morska to nie tylko przepiękne plaże, to również kompletna infrastruktura z licznymi restauracjami.

Dodatkowe dane:

Powierzchnie dodatkowe:
Ogródek, Taras, Balkon
Typ budynku:
Apartamentowiec
Liczba budynków:
2
Liczba kondygnacji:
4

Zalety inwestycji

znakomita lokalizacja spokojna i cicha okolica gwarantowany zwrot z inwestycji
Okolica

„Continental” to znakomity kompleks hotelowo-rekreacyjny który został przygotowany na Mierzei Wiślanej. Jego jednym z atutów jest znakomite położenie. Z jednej strony otacza go Morze Bałtyckie, z drugiej Zalew Wiślany.

Dotarcie do kompleksu Continental nie sprawia żadnych trudności, kilkanaście kilometrów od lokalizacji obiektu znajduje się droga krajowa nr 7. Bliskość trójmiasta to liczne możliwości, choćby z uwagi na połączenia lotnicze i morskie z innymi krajami.

Standard wykończenia

standard wykończenia
PDF

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Informacje o deweloperze

MARGO to deweloper działający już od 25 lat, skupiający się na rynku nieruchomości w województwie pomorskim.

Stały rozwój poprzez znakomity system zarządzania, organizacji, a także umiejętne odpowiadanie na potrzeby Klientów to atuty jakimi może poszczycić się firma MARGO. Dzięki temu firma jest od wielu już lat doskonale znana na rynku pomorskim, co automatycznie przekłada się na zaufanie klientów. W roku 2011 firma RedNet przeprowadziła badania odnoszące się do znajomości marek deweloperskich w trójmieście, w których to MARGO osiągnęło siódmą pozycję.

Biuro sprzedaży
Adres biura:
ul. Redłowska 52/9, 81-450 Gdynia
Godziny pracy:
pn.-pt. 08:00 – 17:00
sb. 10:00 – 14:00
Telefon:
58 341 73 50
Adres email:
bok@margopb.pl
Lokalizacja