Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu
Osada Kunice
Osada Kunice
Osada Kunice

Osada Kunice

Kunice,

Opis inwestycji

Masz dość życia w mieście gdzie rządzi hałas, gdzie powietrze zatruwa smog, gdzie za oknem słychać tylko samochody i tramwaje? Nie jest komfortowe dla Ciebie mieszkanie wśród innych ludzi, wolisz jednak pełną samodzielność? Osada Kunice to spełnienie Twoich wszystkich marzeń, to znakomite rozwiązanie dla tych którym nie podoba się życie w wielkim mieście, miejski zgiełk ale równocześnie nie chcą przeprowadzać się na głęboką prowincję.

Nasz oferta to niezwykle znakomite domy przygotowane w pobliżu Krakowa. Osada Kunice to nic innego jak znakomite rozwiązania dla wszystkich ceniących sobie przepiękne krajobrazy, bliskość natury, multum możliwości rekreacyjnych i związanych z aktywnością fizyczną. W pobliżu znajduje się choćby przepiękny zamek w Dobczycach, a także liczne zabytkowe kościoły i dworki. Do tego Rzeka Raba przepływająca w regionie to idealne miejsce do wypoczynku czy organizacji spływów kajakowych, wędkowania. To tylko część korzyści jakie daje zamieszkanie w Osadzie Kunice.

Tak zaprojektowaliśmy domy, tak przygotowaliśmy ich rozkład aby mieć pewność, że wszyscy mieszkańcy bez problemów będą mogli zadbać o najwyższy stopień prywatności. Wybieraj naszą ofertę, przekonaj się, że dobrze jest kiedy za ścianą nie ma sąsiada czyli dajemy coś czego nie da się uzyskać w domach szeregowych, blokach.

Nasze domy to nic innego jak doskonale przygotowana oferta w pobliżu Krakowa dla wszystkich tych którzy cenią sobie nowoczesną architekturę, wysoką jakość materiałów i technologii wykonania całej inwestycji. Działamy tak aby przygotować nieruchomości w pełni funkcjonalne, pozwalające mieszkań komfortowo przez wiele następnych lat. Każdy z domów w Osadzie Kunice posiada dostęp do internetu

Dodatkowe dane:

Udogodnienia:
ogrodzenie działki, kominek
Powierzchnie dodatkowe:
Ogródek, Pomieszczenie gospodarcze, Garaż, Garderoba, Wiatrołap, Pralnia, Kotłownia
Typ budynku:
Dom wolnostojący
Liczba budynków:
17
Liczba kondygnacji:
2

Zalety inwestycji

działki sporych rozmiarów opcje na realizowanie dodatkowych zabudowań domy energooszczędne znakomity standard wykonania elastyczna adaptacja
Okolica

Osada Kunice to miejsce znajdujące się w wyjątkowej okolicy. Niezwykle kameralne osiedle sąsiadujące z z liczną zielenią, przepięknymi krajobrazami, położone w cichym i przyjaznym sąsiedztwie. Osada Kunice to idealne miejsce do zamieszkania, tutaj mimo zamieszkania przy wielkim mieście można śmiało oddychać pełną piersią, oddychać najlepszym powietrzem. Decydując się na zamieszkanie w Kunicach nie musisz również rezygnować z wszystkich atrakcji jakie daje wielkie miasto takie jak Kraków. To zaledwie pół godziny podróży samochodem do centrum. Równocześnie bardzo blisko stąd do takich miejscowości jak Wieliczka, Bochnia oraz Myślenice.

Dla wszystkich tych którzy wolą podróże komunikacją miejską, autobusami nie będzie problemem dotarcie do przystanku, który znajduje się zaledwie 10 metrów spacerem od Osady Kunice.

Standard wykończenia

standard wykończenia
PDF

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Informacje o deweloperze

Instbud to firma która na rynku budowlanym działa już od roku 1981. Przez ten czas stale się rozwija, stawia na najlepsze rozwiązania, dzięki czemu Klienci mogą liczyć na najwyższą jakość realizacji. Zarówno kiedy mowa o Klientach indywidualnych jak i jednostkach samorządowych. Nasza specjalizacja to nic innego jak budownictwo mieszkaniowe ale równocześnie zajmujemy się realizacją różnego rodzaju obiektów o wysokim poziomie skomplikowania inżynieryjnego.

Biuro sprzedaży
Adres biura:
Nieznanowice 50, 32-420 Gdów
Telefon:
734162432
Adres email:
biuro@osadakunice.pl
Lokalizacja