Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu
Osiedle Przy Lesie
Osiedle Przy Lesie
Osiedle Przy Lesie

Osiedle Przy Lesie

Lesznowola, ul. Okrężna 35

Opis inwestycji

Osiedle „Przy Lesie” jest to nasza już szósta inwestycja. Spółka Patio stawia sobie jeden cel, mianowicie perfekcyjnego, kameralnego osiedla pod Warszawa, w Lesznowoli. Całość składa się z 32 apartamentów których wielkość zaczyna się od 74 m2, a kończy na 118 m2. Naszym głównym celem jest stworzenie połączenia komfortowych apartamentów z funkcjami domu jednorodzinnego. Taki mix został osiągnięty z uwagi na niezwykle innowacyjną, nowoczesną architekturę oraz znakomite położenie inwestycji.

Wszystkie apartamenty zlokalizowane na piętrze wyposażone zostały w niezwykle przestronny taras, mający aż 40 m2 powierzchni. Z tarasów przepiękne widoki na okolicę. Apartamenty na parterze mają dostęp do prywatnych ogródków których rozpiętość metrażu waha się od 139 do 240 m2.

Na uwagę zasługują niezwykle niskie opłaty ADM dla wszystkich mieszkańców apartamentów „Przy Lesie”. Jest to wynik przemyślanych decyzji projektowy, braku jakichkolwiek wspólnych części zarządzanych i utrzymywanych przez mieszkańców. Mieszkania po prostu posiadają indywidualne wejścia zlokalizowane od drogi wewnętrznej. Takie aspekty jak remonty czy odśnieżanie podjazdów nie będzie leżało w gestii mieszkańców.

„Przy Lesie” to osiedle znajdujące się w niezwykle przestronnej działce mającej prawie 15 000 m2, a całość otoczona jest zielenią. Dodatkowo w pobliżu znajduje się las będący naturalnym dopełnieniem inwestycji. Lesznowola, ulica Okrężna to znakomita lokalizacja, to znakomite miejsce do zamieszkania w kameralnym i prestiżowym miejscu

Dodatkowe dane:

Powierzchnie dodatkowe:
Ogródek, Taras, Garaż, Poddasze
Miejsca postojowe:
do każdego lokalu przypisane jest prywatne miejsce postojowe w garażu lub opcjonalnie jedno na zewnątrz, a drugie w krytym garażu
Realizacja inwestycji:
IV kwartał 2017 r.
Typ budynku:
Apartamentowiec
Liczba budynków:
16
Liczba mieszkań:
32
Liczba kondygnacji:
2

Zalety inwestycji

znakomita lokalizacja bliskość lasu niskie opłaty przestronne tarasy i ogródki
Okolica

Bliskość centrum Warszawy ale równocześnie możliwość zamieszkania w niezwykle kameralnym miejscu gdzie dominuje cisza i spokój to najważniejszy argument przemawiający za kompleksem apartamentów „Pod Lasem”. Dogodne połączenie z centrum Warszawy gwarantuje nowa trasa nr 8 dzięki czemu cały przejazd to około 20 minut. Dodatkowo w planach jest realizacja „Puławskiej Bis” czyli drogi nr 7 która będzie gwarantowała jeszcze więcej możliwości komunikacyjnych. Otoczenie inwestycji składa się z budynków o niskiej zabudowie jednorodzinnej. Dla wszystkich którzy nie korzystają z własnych samochodów do dyspozycji pozostaje skorzystanie z rozwiniętej sieci komunikacji publicznej, a przystanek zlokalizowany został zaledwie 5 minut spacerem od osiedla „Przy Lesie”.

Osiedle „Przy Lesie” to nowoczesne apartamenty, segmenty oraz mieszkania zlokalizowane w urokliwej i kameralnej miejscowości Lesznowola pod Warszawą. W otoczeniu znajdują się takie miejscowości jak Nowa Iwiczna, Józefosław, Piaseczno, Raszyn czy Mysiadło. Polecamy sprawdzenie, poznanie naszej pełnej oferty!

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Informacje o deweloperze

Patio to firma deweloperska które początek datuje się na rok 2012. Powstała w wyniku zawiązania przedsięwzięcia dwóch inwestorów mających ogromne doświadczenie w dziedzinie obrotu nieruchomościami oraz budowie domów. Takie połączenie profesjonalistów działających od lat na polskim rynku zaowocowało stworzeniem wyjątkowej, ciekawej oferty, gdzie główny nacisk kładzie się na budowę domów jednorodzinnych.

Już ponad dekadę realizujemy kameralne i nowoczesne osiedla domów jednorodzinnych. W całym okresie działalności przygotowaliśmy łącznie sześć inwestycji mieszkaniowych. Nasze działania opierają się na prawie deweloperskim oraz stosowaniem się do zasad Kodeksu Dobrych Praktyk Polskiego Związku Firm Deweloperskich

Biuro sprzedaży
Adres biura:
ul. Okrężna 35, 05-506 Lesznowola
Godziny pracy:
pn.-pt. 09:00 – 17:00
Telefon:
502 536 777
Adres email:
biuro@domymagdalenka.pl
Lokalizacja