Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
dotyczy oferty:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu
Julianów Park
Julianów Park
Julianów Park

Julianów Park

- dostępne są 2 mieszkania
Łódź, Bałuty, ul. Przedwiośnie 27
numer
pokoje
pow
piętro
cena
rzut
 
M 10
2
64,10 m2
1
M 19
2
59,35 m2
2

Opis inwestycji

Ofertę naszej inwestycji Julianów Park kierujemy do wszystkich tych którzy cenią sobie znakomity komfort mieszkań, bliskość centrum wielkiego miasta ale równocześnie chcieliby by poczuć ciszę, bliskość natury. Julianów Park to najwyższe standardy, to sprostanie oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Z uwagi na lokalizacją niezwykle oryginalne miejsce do zamieszkania.

Julianów Park to budynek o trzech kondygnacjach zaprojektowany na przepięknej, leśnej polanie. Mimo trzech kondygnacji, celem zwiększenia komfortu mieszkańców budynek będzie posiadał windę. Dzięki takiej konstrukcji stworzyliśmy niezwykle kameralny zakątek w samym centrum cichej dzielnicy. Nasz budynek będzie posiadał aż 27 mieszkań gdzie najmniejsze z nich posiadać będzie 55 m2, a największa aż 140 m2. Dla naszych klientów przygotowaliśmy również miejsca parkingowe, zlokalizowane zostały w ramach garażu podziemnego wielostanowiskowego.

Bryła naszego budynku jest lekka, nowoczesna, rozczłonkowana. Jednak projektanci dodali szklaną galerię która będzie oplatała zielony dziedziniec, tworząc przepiękną kompozycję. Poprzez połączenie: budynek z małą ilością mieszkań plus działka leśna z mnogością drzew, dajemy naszym Klientom znakomite warunki do zamieszkania. Wielkie miasto ale jednak przyroda, zieleń na wyciągnięcie ręki. Idealna enklawa, pozwalająca zapomnieć, że gdzieś niedaleko jest hałas wielkiego miasta. Komfort mieszkańcom zagwarantują także znakomicie zaprojektowane tarasy czy balkony, ogromne przeszklenia, a także liczny drzewostan.

Dodatkowe dane:

Udogodnienia:
winda, teren ogrodzony
Powierzchnie dodatkowe:
Taras, Balkon
Miejsca postojowe:
podziemny garaż wielostanowiskowy
Typ budynku:
Apartamentowiec
Liczba budynków:
1
Liczba mieszkań:
27
Liczba kondygnacji:
3

Zalety inwestycji

najwyższa jakość

bliskość zieleni

perfekcyjna lokalizacja

Okolica

Julianów Park to inwestycja powstająca w Łodzi, w jej północnej części. Zlokalizowana jest dokładnie w dzielnicy Julianów przy ulicy Przedwiośnie 27. Dzielnica Julianów jest niezwykle prestiżowym miejscem gdzie dominuje willowa zabudowa. Okolica w której powstaje Julianów Park jest niezwykle cicha, dominują tutaj zieleń oraz niezwykle malownicze krajobrazy z uwagi na malutkie ulice z licznym drzewostanem. Warto również mieć na uwadze, że w sąsiedztwie znajduje się Park Adama Mickiewicza oraz Las Łagiewnicki będący w Łodzi największym terenem zielonym i rekreacyjnym. Na wysoki komfort życia w tej części Łodzi wpływa również doskonałej jakości skomunikowanie z pozostałymi dzielnicami miasta, a także odpowiednie punktu usługowe, edukacyjne (żłobki, przedszkola, szkoły) czy placówki zdrowia takie jak szpital im. Jordana. Profesjonalną rekreację zapewnia ośrodek „Stacja Nowa Gdynia”.

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
dotyczy oferty:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
dotyczy oferty:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Informacje o deweloperze

Apartamenty Julianów to specjalnie stworzona spółka do inwestowania w realizację budynku wielorodzinnego przy ul. Przedwiośnie 27. Założyciele spółki posiadają wieloletnie doświadczenie, zdobywane poprzez liczne inwestycje mieszkaniowe które cechują się doskonałym standardem i terminowym wykonanie. To wszystko jest gwarancja, iż również projekty przy ul Przedwiośnie okaże się sukcesem, zadowoli nawet najbardziej wymagających odbiorców.

Biuro sprzedaży
Adres biura:
ul. Tuwima 15 lok. U11, 90-010 Łódź
Godziny pracy:
pn.-pt. 9:00 – 18:00
sb. 10:00 – 15:00
Telefon:
42 637-74-07
Adres email:
biuro@julianowpark.pl
Lokalizacja