Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
dotyczy oferty:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu
Siedem Klonów
Siedem Klonów
Siedem Klonów

Siedem Klonów

-
Łódź, Polesie, ul. Złotno

Opis inwestycji

Budowa osiedla Siedem Klonów podzielona jest na dwa etapy. Etap I został zakończony - 27-em domów jest już wybudowanych, a większość z nich jest już zamieszkała. Rozpoczęcie budowy 38-miu domów z etapu II planowane jest na wiosnę 2018-ego roku. Obecnie trwa sprzedaż domów z II etapu - około 40% domów jest już sprzedana. Osiedle powstaje przy współpracy dwóch inwestorów: Comfortime Developer oraz Firma Budowlana Marek Antczak. Po szczegóły dotyczące inwestycji oraz dostępności domów zapraszamy do Biura Sprzedaży osiedla Siedem Klonów.

 

Biuro Sprzedaży osiedla Siedem Klonów, ul. Szaserów 26 (wjazd od ul. Podchorążych 60a). 

tel. + 48 727 738 738 

tel. + 48 727 738 908

biuro@siedemklonow.pl

www.siedemklonów.pl

Biuro znajduje się na terenie osiedla.

 

Zapraszamy do obejrzenia filmu pokazowego osiedla Siedem Klonów: https://youtu.be/S_tJKVJGEYo

 

Nowe osiedle domów jednorodzinnych przy ul. Złotno w Łodzi, z dojazdem od ul. Podchorążych będzie stanowić prawdziwą oazę spokoju. To idealne miejsce do wypoczynku oraz aktywnego trybu życia. Na osiedlu znajdować się będą wspólne rozległe tereny wypoczynkowe i rekreacyjne, gdzie znajdzie się m.in. duży plac zabaw dla dzieci oraz aleje spacerowe.

Każdy z domów posiadać będzie obszerną działkę dającą poczucie prywatności i intymności. Wysoki standard wykończenia, w tym elementy ozdobne z klinkieru oraz materiałów imitujących elementy drewniane, nowoczesna architektura, szczególna dbałość o tereny zielone oraz powierzchnie wspólne, zapewnią poczucie komfortu, wygody i luksusu. Bezpieczeństwo zapewniać będzie system monitoringu oraz domofonów.

Poszczególne zespoły zabudowy zorganizowane są wokół wspólnego dziedzińca na których rośnie okazały klon.
Łącznie na terenie osiedla znajduje się prawie 25 000 m2 powierzchni zielonych.

Dodatkowe dane:

Udogodnienia:
kominek, teren ogrodzony, ochrona całodobowa, plac zabaw
Powierzchnie dodatkowe:
Taras, Balkon, Garaż, Garderoba, Spiżarnia, Wiatrołap, Pralnia
Komórka lokatorska:
garaże
Miejsca postojowe:
tak
Realizacja inwestycji:
2020
Typ budynku:
Segment
Liczba budynków:
50
Liczba domów:
65
Liczba kondygnacji:
2

Zalety inwestycji

50 domków 25 000 m. kw. zieleni 1 takie osiedle
Okolica

Łódzka dzielnica Polesie, ulice Złotna i Podchorążych to lokalizacja inwestycji Siedem Klonów. To miejsce gwarantuje szybkość docierania do centrum miasta Łódź, a równocześnie mnogość terenów zielonych w sąsiedztwie osiedla jak i na jego terenie to gwarancja znakomitych warunków do odpoczynku, aktywności i rekreacji. Domy przygotowane przez Comfortime Developer, kaliskiej firmy, mają garaże, a także działki. Taki projekt gwarantuje wszystkim mieszkańcom odpowiednie warunki do zamieszkania, pełną prywatność, najwyższym komfort. Dodatkowo aranżacja dziedzińców wspólnych sprzyja nowym znajomościom, pozytywnie wpływa na relacje międzyludzkie.

Standard wykończenia

Ekskluzywne domy z rynku pierwotnego, wyróżniają się standardem wykończenia oraz dbałością o detale. Deweloper zadbał o najnowsze rozwiązania architektoniczne, ergonomię i funkcjonalizm oraz starannie przygotowane tereny zielone, tak aby domy na Złotnie były marzeniem każdego. Dzięki temu, nowe osiedle Siedem Klonów jest idealnym miejscem do zamieszkania.

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
dotyczy oferty:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
dotyczy oferty:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Informacje o deweloperze

Comfortime Developer to grupa która specjalizuje się w działaniach deweloperskich. Mając na celu najwyższy poziom zadowolenia klientów z oferty mieszkaniowej stawiamy tylko na doskonałe lokalizacje inwestycji. Dzięki temu nasza oferta deweloperska zaspokoi żądania nawet najbardziej wymagających Klientów

Biuro sprzedaży
Adres biura:
ul.Szaserów 26, 94-234 Łódź (wjazd od ul. Podchorążych 60a)
Telefon:
+ 48 727 738 738 / + 48 727 738 908
Adres email:
biuro@siedemklonow.pl
Lokalizacja