Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu
Dębowa Ostoja
Dębowa Ostoja
Dębowa Ostoja

Dębowa Ostoja

Łódź, Bałuty, ul. Arachidowa

Opis inwestycji

Dębowa Ostoja to osiedla przygotowane dla wszystkich tych którzy chcą spełnić swoje marzenia o własnych czterech kątach, które pragną zamieszkać w idealnym domu. Dajemy taką możliwość, dajemy możliwość zamieszkania w przepięknej i spokojnej okolicy przy równoczesnych komfortowych możliwościach dotarcia do centrum Łodzi. Proponujemy domy w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej, z ogródkami.

Każdy z naszych domów przygotowanych w ramach inwestycji Dębowa Ostoja ma swój niepowtarzalny charakter. Projekt w oparciu o pełen funkcjonalizm, realizacja przy użyciu najlepszych materiałów, a także nowoczesnych technologii sprawiają, że nasze domy to w przyszłości niskie koszty użytkowania. W ramach realizacji przygotowaliśmy drewniane okna, elewacja z elementami klinkieru oraz dachówka ceramiczna. Domy posiadają garaże, ogródki oraz poddasze które można zaadaptować według własnego uznania. Osiedle jest w pełni bezpieczne z uwagi na ogrodzenie oraz ochronę która czuwa przez całą dobę. Brama prowadząca na teren osiedla otwierane pilotem.

Dodatkowe dane:

Udogodnienia:
teren ogrodzony, ochrona całodobowa, plac zabaw
Powierzchnie dodatkowe:
Ogródek, Garaż, Garderoba, Poddasze
Typ budynku:
Bliźniak
Liczba kondygnacji:
3

Zalety inwestycji

Przepiękna okolica, tereny zielone, łąki i lasy Plac zabaw dla dzieci Domy w pełni przygotowane do zamieszkania Dom i własna działka kosztująca tyle co mieszkanie Znakomita lokalizacja, jedynie kwadrans drogi od centrum Łodzi
Okolica

Dębowa Ostoja jest inwestycją która została przygotowana w łódzkiej dzielnicy Bałuty, przy ul. Arachidowej. Taka lokalizacja to liczne zalety. W sąsiedztwie znajdują się między innymi placówki edukacyjne czyli przedszkola oraz szkoły. Do tego opieka medyczna i placówki handlowe oraz usługowe. Wszystko co najważniejsze do codziennego życia można załatwić właśnie na miejscu, w sąsiedztwie własnego domu. Ogromne możliwości korzystania z terenów zielonych czyli rekreacja w każdym wydaniu, różnego rodzaju opcję aktywnego spędzania czasu. Do tego łatwość w dotarciu od Łodzi, autem około kwadransa, a także możliwości korzystania z rozbudowanej oferty komunikacji miejskiej (autobusy i tramwaje)

Standard wykończenia

Funkcjonalne rozkłady pomieszczeń w domach oraz niezwykle wysoki standard ich wykończenia to właśnie atuty osiedla Dębowa Ostoja. Co w standardzie? Między innymi okna oraz drzwi drewniane, elewacja z elementami klinkieru czy ceramiczna dachówka.

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Informacje o deweloperze

LC CORP to grupa deweloperska która realizuje odpowiedniej klasy inwestycje, zarówno mieszkaniowe jak i komercyjne. Nasze nieruchomości powstają w największych polskich miastach czyli Warszawa, Wrocław, Kraków, Gdańsk, Katowice i Łódź

Biuro sprzedaży
Adres biura:
ul. Spadkowa, Łódź
Telefon:
503 317 762
Adres email:
lodz@lcc.pl
Lokalizacja