Nova Lipova Łódź Polesie
Oferta polecana
od 4 307 zł/m2
od 41m2 do 87m2
Łódź, Polesie, między ulicami: Lipową i Pogonowskiego.
Nova Lipova to nowoczesny kompleks mieszkaniowy dedykowany osobom, które cenią sobie wygodę, atrakcyjną lokalizację oraz funkcjonalne rozwiązania w zasięgu ręki. To idealne miejsce zarówno dla młodych, aktywnych ludzi poszukujących mieszkania w pobliżu tętniącego życiem centrum miasta, jak również dla tych, dla których ważne są: komfort, bezpieczeństwo i odrobina relaksu na co dzień. .
Brama Łódź Polesie
od 4 389 zł/m2
od 49m2 do 138m2
Łódź, Polesie, ul. Wróblewskiego 19
Inwestycja „Brama” znajduje się przy ulicy Wróblewskiego 19 w Łodzi. To teren o historycznym znaczeniu gdyż niegdyś w pobliżu znajdowała się czesankowa przędzalnia Polmerino. Całość powstała w oparciu o projekt „DIEHL Architekci”.
Tobaco Park Łódź Polesie
od 40m2 do 76m2
Łódź, Polesie, ul. Kopernika
Tobaco Park czyli nowoczesne budownictwo które zostało zlokalizowano w Łodzi, przy ulicy Kopernika. Inwestycja została idealnie wpleciona w istniejącą zabudową z XIX wieku, w obiekty które przeszły rewitalizację czyli Łódzka Wytwórnia Papierosów - Fabryka Wyrobów Wełnianych Karola Kretschmera oraz Polskiego Monopolu Tytoniowego.
Mieszkania Struga Point Łódź Polesie
od 25m2 do 89m2
Łódź, Polesie, ul. Andrzeja Struga 49-51
Struga Point, projekty przygotowany przez Emerald Development to budynek posiadający siedem kondygnacji. Oprócz 67 mieszkań w budynku znajdować się będą lokale handlowe oraz usługowe, a także garaż podziemny. Różnorodność metrażu mieszkań pozwala na dobór oferty pod swoje potrzeby.
Osiedle Nowe Złotno Łódź Polesie
od 37m2 do 79m2
Łódź, Polesie, ul. Traktorowa 18
Nowe Złotno to największy projekt który przygotowała Grupa PROFIT Development. Dla naszych nowych Klientów przygotowano 171 mieszkań w ramach realizacji III etapu inwestycji. .
Ewelin Łódź Polesie
od 32m2 do 97m2
Łódź, Polesie, ul. Obywatelska 110
Zapraszamy do zapoznania się z kolejną inwestycją realizowaną przez firmę REAL DEVELOPMENT GROUP pod adresem Łódź, ul. Obywatelska 110C. .
Osiedle Rąbieńska Łódź Polesie
od 44m2 do 80m2
Łódź, Polesie, ul. Rąbieńska 62
Inwestycja Osiedla Rąbińska powstaje w prestiżowej łódzkiej dzielnicy Złotno. Całość to 5 budynków gdzie znajdować się będzie około 90 mieszkań. Wszystko w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej.
Nowe Sady - etap II Łódź Polesie
od 43m2 do 74m2
Łódź, Polesie, ul. Obywatelska 100
„Nowe Sady” to kolejna już inwestycja przygotowana przez renomowaną firmę GETMAR na terenie miasta Łódź. Przygotowany budynek mieszkalny, mający 6 kondygnacji naziemnych oraz oczywiście nowoczesną kondygnację podziemną gdzie mieszkańcy będą mogli pozostawić swój samochód w garażu.
Mirabelkowa Aleja Apartamenty Łódź Polesie
od 71m2 do 120m2
Łódź, Polesie, ul. Podchorążych 49
Czas wolny w wielkimi mieście. Relaks po godzinach pracy. Przekonaj się że to możliwe, sprawdź zalety Mirabelkowej Alei, nie jesteś skazany na przesiadywanie w czterech ścianach i patrzenie się w telewizor.
Apartamenty Zdrowie Łódź Polesie
od 44m2 do 172m2
Łódź, Polesie, ul. Srebrzyńska 42
Apartamenty Zdrowie to niezwykle oryginalna inwestycja w Łodzi. Apartamentowiec znajduje się przy ulicy Srebrzystej, w dzielnicy Polesie. W jego sąsiedztwie znajduje się Park na Zdrowiu czyli fantastyczne miejsce, najpiękniejszy park w tym mieście.
Długosza 4 Łódź Polesie
od 34m2 do 72m2
Łódź, Polesie, ul. Długosza 4
Długosza 4 to adres najnowszej inwestycji przygotowanej przez renomowaną firmę WALKO. To miejsce znajduje się blisko centrum czy łódzkiej Manufaktury (10 min. piechotą).