Tobaco Park Łódź Polesie
Łódź, Polesie, ul. Kopernika
Tobaco Park czyli nowoczesne budownictwo które zostało zlokalizowano w Łodzi, przy ulicy Kopernika. Inwestycja została idealnie wpleciona w istniejącą zabudową z XIX wieku, w obiekty które przeszły rewitalizację czyli Łódzka Wytwórnia Papierosów - Fabryka Wyrobów Wełnianych Karola Kretschmera oraz Polskiego Monopolu Tytoniowego.
Mieszkania Struga Point Łódź Polesie
Łódź, Polesie, ul. Andrzeja Struga 49-51
Struga Point, projekty przygotowany przez Emerald Development to budynek posiadający siedem kondygnacji. Oprócz 67 mieszkań w budynku znajdować się będą lokale handlowe oraz usługowe, a także garaż podziemny. Różnorodność metrażu mieszkań pozwala na dobór oferty pod swoje potrzeby.
Osiedle Nowe Złotno Łódź Polesie
Łódź, Polesie, ul. Traktorowa 18
Nowe Złotno to największy projekt który przygotowała Grupa PROFIT Development. Dla naszych nowych Klientów przygotowano 171 mieszkań w ramach realizacji III etapu inwestycji. .
Ewelin Łódź Polesie
Łódź, Polesie, ul. Obywatelska 110
Zapraszamy do zapoznania się z kolejną inwestycją realizowaną przez firmę REAL DEVELOPMENT GROUP pod adresem Łódź, ul. Obywatelska 110C. .
Nowe Sady - etap II Łódź Polesie
Łódź, Polesie, ul. Obywatelska 100
„Nowe Sady” to kolejna już inwestycja przygotowana przez renomowaną firmę GETMAR na terenie miasta Łódź. Przygotowany budynek mieszkalny, mający 6 kondygnacji naziemnych oraz oczywiście nowoczesną kondygnację podziemną gdzie mieszkańcy będą mogli pozostawić swój samochód w garażu.
Mirabelkowa Aleja Apartamenty Łódź Polesie
Łódź, Polesie, ul. Podchorążych 49
Czas wolny w wielkimi mieście. Relaks po godzinach pracy. Przekonaj się że to możliwe, sprawdź zalety Mirabelkowej Alei, nie jesteś skazany na przesiadywanie w czterech ścianach i patrzenie się w telewizor.
Apartamenty Zdrowie Łódź Polesie
Łódź, Polesie, ul. Srebrzyńska 42
Apartamenty Zdrowie to niezwykle oryginalna inwestycja w Łodzi. Apartamentowiec znajduje się przy ulicy Srebrzystej, w dzielnicy Polesie. W jego sąsiedztwie znajduje się Park na Zdrowiu czyli fantastyczne miejsce, najpiękniejszy park w tym mieście.
Długosza 4 Łódź Polesie
Łódź, Polesie, ul. Długosza 4
Długosza 4 to adres najnowszej inwestycji przygotowanej przez renomowaną firmę WALKO. To miejsce znajduje się blisko centrum czy łódzkiej Manufaktury (10 min. piechotą).
Nova Lipova Łódź Polesie
od 4 307 zł/m2
od 41m2 do 87m2
Łódź, Polesie, między ulicami: Lipową i Pogonowskiego.
Nova Lipova to nowoczesny kompleks mieszkaniowy dedykowany osobom, które cenią sobie wygodę, atrakcyjną lokalizację oraz funkcjonalne rozwiązania w zasięgu ręki. To idealne miejsce zarówno dla młodych, aktywnych ludzi poszukujących mieszkania w pobliżu tętniącego życiem centrum miasta, jak również dla tych, dla których ważne są: komfort, bezpieczeństwo i odrobina relaksu na co dzień. .