Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu
Osiedle Złoty Dąb
Osiedle Złoty Dąb
Osiedle Złoty Dąb

Osiedle Złoty Dąb

Łódź, Polesie, ul. Podchorążych 71

Opis inwestycji

Jeżeli mieszkanie lub dom w Łodzi to tylko na Osiedlu Złoty Dąb. Jeżeli szukacie wszystkiego co najlepsze, jeżeli chcecie otrzymać idealne rozwiązania mieszkaniowe to polecamy nasze 32 nowe domy, realizowane w ramach dwóch etapów. I etap to realizacja 8 domów o powierzchni 122 m2 i garażach, a także 8 domów w zabudowie bliźniaczej które mają metraż 99 m2. W skład oferty domów wchodzi także wiata o wielkości 18 m2.

Domy posiadają swoje wydzielone działki w przedziałach metrażu od 250 do 400 m2. Domy przygotowaliśmy w ramach standardowych technologii, tradycyjnych czyli murowanych. Oddajemy wszystko w stanie deweloperskim.

Złoty Dąb to osiedle w pełni zamknięte, na terenie którego znajduje się kompletny plac zabaw i miejsca postojowe dla zmotoryzowanych mieszkańców.

Realizacja I Etapu to okres październik 2017. Polecamy wybieranie właśnie tej inwestycji, naprawdę warto skorzystać z oferty idealnie dopasowanych domów i mieszkań, o najwyższym standardzie, spełniających oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Dodatkowe dane:

Udogodnienia:
ogrodzenie działki, teren ogrodzony, plac zabaw
Powierzchnie dodatkowe:
Balkon, Garaż, Wiatrołap, Pralnia, Przedsionek, Wiata garażowa, podjazd
Miejsca postojowe:
miejsca postojowe dla wszystkich mieszkańców
Realizacja inwestycji:
październik 2017
Typ budynku:
Bliźniak
Liczba budynków:
32
Liczba kondygnacji:
2

Zalety inwestycji

Wszystkie domy są tak umiejscowione na działce aby gwarantować najwyższy komfort użytkowy, dawać dodatkową przestrzeń na samochód przed domem Domy oraz mieszkania w ramach osiedla Złoty Dąb podchodzą pod wymagania programu rządowego MDM Bezpieczeństwo osiedla poprzez przygotowanie terenu zamkniętego

Okolica

Osiedle Złoty Dąb to wyjątkowa inwestycja w mieście Łódź. Zlokalizowana przy ul. Podchorążych gwarantuje możliwość zamieszkania w malowniczej okolicy. Polecamy inwestycję firmy Samson z uwagi na liczną zieleń w okolicy, doskonały system komunikacji z centrum miasta, a także liczne obiekty oświatowe, handlowe czy usługowe w najbliższym sąsiedztwie.

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Informacje o deweloperze

SAMSON to firma która już od 15 lat funkcjonuje na rynku inwestycji budowlanych. Tyle lat działalności rynkowej to gwarancja ogromnego doświadczenia naszej kadry pracowników. To oczywiście wykonywanie inwestycji deweloperskim na najwyższym poziomie.

Nasza firma cały czas dynamicznie się rozwija, inwestując w sprzęt, dokształcanie kadr pracowniczych czy też współpracę tylko z najlepszymi podwykonawcami. To gwarancja najlepszych rozwiązań, wysoki standard wykończenia naszych inwestycji

Biuro sprzedaży
Adres biura:
ul. Fabryczna 9, 33-132 Niedomice
Telefon:
661 569 469
Adres email:
filip.kowalczyk@samson.nieruchomosci.pl
Lokalizacja