Apartamenty Drewnowska 43 Łódź Śródmieście
Łódź, Śródmieście, ul. Drewnowska 43
Apartamenty Drewnowska 43 to odpowiedź na potrzeby klientów, którzy chcą zamieszkać w centrum i w pełni korzystać z miejskich udogodnień. Projektowane mieszkania będą miały zróżnicowane metraże oraz układy od jednego do czterech pokoi. Każde z mieszkań, niezależnie od powierzchni, posiadać będzie balkon lub loggię tworzące spójną, nowoczesną elewację.
Osiedle Primo Łódź Śródmieście
Łódź, Śródmieście, ul. Lindleya / Węglowa
Osiedle Primo zaprojektowaliśmy z myślą o ludziach kreatywnych, kształtujących klimat dynamicznie rozwijającego się miasta. Właśnie dlatego priorytetem było dla nas stworzenie miejsca nowoczesnego, ale w naturalny sposób komponującego się z otoczeniem.
Gdańska 141 Łódź Śródmieście
Łódź, Śródmieście, ul. Gdańska 141
GDAŃSKA 141 to siódmy projekt mieszkaniowy, realizowany w Łodzi przez renomowanego dewelopera- Grupa PROFIT Development. Całość składa się z jednego budynku wielorodzinnego, gdzie znajduje się 7 kondygnacji. Wszystko podzielone zostało na trzy klatki schodowe, a łączna liczba mieszkań w tej inwestycji to 135.
Nowe Sady Łódź Śródmieście
Łódź, Śródmieście, ul. Nowe Sady 86
Budynek przygotowany w ramach inwestycji Obywatelska cechuje się schodkowym układem dzięki czemu w różnych miejscach posiada różną liczbę kondygnacji (od III do V kondygnacji). Dodatkowo w ramach budynku wykonano podpiwniczenie gdzie znajduje się garaż wielostanowiskowi jak również pomieszczenia gospodarcze dla mieszkańców. .
City Park Łódź Śródmieście
Łódź, Śródmieście, ul. Żeligowskiego 43
Inwestycja City Park to połączenie znakomitej lokalizacji przy ul. Żeligowskiego w centrum miasta z licznymi terenami zielonymi w sąsiedztwie. .