Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu
Osiedle Brzozowa Aleja 2
Osiedle Brzozowa Aleja 2
Osiedle Brzozowa Aleja 2

Osiedle Brzozowa Aleja 2

Łódź, Widzew, ul. Byszewska

Opis inwestycji

Brzozowa Aleja 2 to niezwykła oraz prestiżowa inwestycja którą cechą charakterystyczną są wyjątkowe domy jednorodzinne oraz apartamenty. Jest to miejsce w którym odnajdą się osoby kochające wolność, zieleń, przyrodę, bliskość natury. Idealne miejsce do tego aby mieszkać w wielkim mieście jednak by mieć możliwość ucieczki z niego i spędzenia wielu chwil w ciszy i spokoju. Brzozowa Aleja 2 to zamknięte osiedle zlokalizowane w sąsiedztwie Parku Krajobrazowego Wzniesień Łódzkich oraz lasów.

Osiedle Brzozowa Aleja 2 posiada doskonale przygotowany teren rekreacyjny-spacerowy dla swoich mieszkańców. Znajdują się na nim place zabaw, boisko sportowe, a także ścieżki spacerowe które nadają się również do joggingu. Jest to obszar przygotowany z myślą tylko i wyłącznie o mieszkańcach osiedla dlatego korzystanie z niego to gwarancja najwyższego komfortu. Dodatkowo, z uwagi na lokalizację osiedla, mieszkańcy mają możliwość realizowania rekreacji i aktywności fizycznej w Parku Krajobrazowym Wzniesień Łódzkich. To wyjątkowe miejsce, o niezwykłych walorach i do tego cechujące się malowniczym krajobrazem.

Projekt i realizacja strefy zielonej na naszym osiedlu to wynik współpracy z najlepszymi specjalistami, działającymi pod auspicjami UNESCO. Dzięki temu wszyscy którzy tutaj zamieszkają otrzymają wszystko co najlepsze w tym względzie.

Dodatkowe dane:

Udogodnienia:
plac zabaw
Powierzchnie dodatkowe:
Ogródek, Taras, Balkon, Pomieszczenie gospodarcze, Garaż, Poddasze, Schowek, Kotłownia, Przedsionek, Pomieszczenie techniczne
Typ budynku:
Segment
Liczba budynków:
99
Liczba kondygnacji:
2

Zalety inwestycji

doskonała lokalizacja bliskość terenów zielonych tereny rekreacyjne wysoki standard wykończenia
Okolica

Przy Parku krajobrazowym Wzniesień Łódzkich, w dzielnicy Łodzi – Widzew znajduje się osiedle Brzozowa Aleja 2. Fantastyczna lokalizacja tego miejsca to z jednej strony bliskość terenów zielonych, z drugiej dostęp do wszystkich aspektów związanych z infrastrukturą dużego miasta. Tylko kwadrans podróży samochodem wystarczy aby dotrzeć do centrum miasta, do takich miejsc jak Manufaktura czy ul. Piotrkowska. Zaś codzienne, najpilniejsze sprawy można załatwiać w okolicy. 5 minut piechotą i znajdujemy się przy sklepach, na poczcie, w szkole czy przedszkolu. Brak samochodu nie powoduje jakichkolwiek problemów. Znakomicie przygotowana komunikacja miejska pozwala na dojazd do centrum autobusami. Natomiast tylko 2 km od osiedla znajduje się zjazd z autostrady dzięki czemu wyprawa do Warszawy, Berlina czy Gdańska staje się niezwykle wygodna i szybka.

Standard wykończenia

Renomowana pracownia Rolfe Judd odpowiada za przygotowanie koncepcji niezwykle nowoczesnej architektury naszego osiedla. W trakcie projektowania inspirowano się najlepszymi rozwiązaniami z takich krajów USA czy Wielka Brytania. Celem było stworzenie miejsca idealnego, o wysokim poziomie bezpieczeństwa oraz dającego maksymalny komfort do życia. Jest to pierwsza inwestycja w Łodzi oparta na pracy tej renomowanej i znanej na całym świecie pracowni architektonicznej pochodzącej z Londynu. Nasza współpraca z Rolfe Judd to całkowicie nowy kierunek w ramach inwestycji w budownictwo mieszkaniowe w naszym kraju. Możemy przekazać Państwu coś innowacyjnego, coś ponadczasowego. Cała idea tego miejsca opiera się na najwyższych standardach i funkcjonalności. Brzozowa Aleja 2 to miejsce inne niż wszystkie, przygotowane z myślą o tych którzy cenią sobie spokój, ciszę, kochają bliskość natury oraz aktywność fizyczną.

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Informacje o deweloperze

Tree Development Group to firma deweloperska, koncentrująca się na ofercie mieszkaniowej, przygotowująca apartamenty oraz domy. Wszystkie inwestycji cechuje kameralna zabudowa oraz znakomita lokalizacja. Działalność naszej grupy deweloperskiej to już 10 lat. Przez tak długi okres zaufało naszej firmie kilkaset osób, decydując się na zamieszkanie w idealnie przygotowanych mieszkaniach, domach i apartamentach. Nasze działania cechuje długofalowość oraz wybieganie w przyszłość co ma odbicie w kolejnych inwestycjach. Nasi Klienci to dla nas najlepsza reklama, ich zadowolenie to nasz sukces. Z tych powodów u nas kupuje się jedynie nowoczesne apartamenty, mieszkania czy domy, znajdujące się w najlepszych lokalizacjach miejskich, a także wykonanych w najwyższym standardzie. Wszystko dopełnia cena, niezwykle atrakcyjna.

Biuro sprzedaży
Adres biura:
ul. Narutowicza 49 lok. 2, 90 - 130 Łódź
Godziny pracy:
pn.-pt. 09:00 – 18:00
Telefon:
42 661 99 77
Adres email:
info@treedevelopment.com
Lokalizacja