Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu
Villa Romanów Łódź
Villa Romanów Łódź
Villa Romanów Łódź

Villa Romanów Łódź

Łódź, Bałuty, ul. Romanowska 55

Opis inwestycji

Osiedle Villa Romanów to przygotowanie 7 budynków gdzie każdy z nich posiadać będzie 5 pięter oraz naturalnie przygotowanie okolicznego terenu dla potrzeb przyszłych mieszkańców. Budynki zostały tak zaprojektowane, że całościowo tworzą spójną architektoniczną formę.

Każdy z 7 budynków jest wyposażony w windę przygotowaną na obsługę osób niepełnosprawnych.

I etap inwestycji składa się z budynku w którym znajdować się będzie 29 mieszkań. Powierzchnie przygotowanych mieszkań wahają się od 50 do 70 mkw. Do każdego lokalu należy balkon lub taras, a dodatkowo wszystkie mieszkania parterowe posiadają tarasy i wyjście do ogródków które otaczają inwestycję. Lokalom na najwyższym piętrze przyporządkowano tarasy o dużej powierzchni. Przy projektowaniu mieszkań brano pod uwagę ich przyszłą funkcjonalność, a także łatwość ich indywidualnej aranżacji, według potrzeb i wizji mieszkańców.

Dodatkowe dane:

Powierzchnie dodatkowe:
Ogródek, Taras, Balkon
Komórka lokatorska:
do każdego mieszkania
Miejsca postojowe:
miejsca postojowe naziemne
Realizacja inwestycji:
3 kw. 2016 roku
Typ budynku:
Blok
Liczba budynków:
7
Liczba mieszkań:
29
Liczba kondygnacji:
5

Zalety inwestycji

Osoby ceniące ciszę, spokój, bliskość terenów zielonych będą zadowolone z propozycji jakie gwarantuje Osiedle Villa Romanów. Ciekawa architektura budynków, estetycznie przygotowane elewacje to elegancja na najwyższym poziomie. Budynki powstają w oparciu o wykorzystanie najlepszych materiałów budowlanych, a także wykończeniowych. Zadbano tutaj o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół

Okolica

Villa Romanów to doskonałe architektoniczne nawiązanie do zlokalizowanych w pobliżu licznych miejskich willi. Cała inwestycja znajduje się w Łodzi, dzielnica Bałuty, przy ul. Romanowskiej. Dodatkowo obok Villi Romanów powstają inne inwestycje PKM Sp. z o.o. (Ogrody Romanów, Osiedle Zielony Romanów) które idealnie wtopią się w pejzaż tej stylowej, estetycznej dzielnicy.

Standard wykończenia

standard wykończenia
PDF

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Informacje o deweloperze

Villa Romanów spółka z o.o. powstała w roku 2011 i od tego czasu realizuje liczne projekty budowlane. W chwili obecnej przygotowujemy dla wymagających klientów inwestycję pod nazwą Villa Romanów. Inwestycja powstaje w Łodzi, w doskonałej lokalizacji. Współpracujemy z najlepszymi pracowniami architektonicznymi dzięki czemu wykonywane realizacje cechują się innowacyjnością, są w pełni funkcjonalne, gwarantują możliwość zamieszkania w idealnych warunkach.

Biuro sprzedaży
Adres biura:
ul. Romanowska 55 E lok.17, 91-174 Łódź
Godziny pracy:
pn.-śr. 08:00 – 18:00
wt., czw., pt. 08:00 – 16:00
sb. 10:00 – 14:00
Telefon:
(42) 712-63-31
Adres email:
biuro@villaromanow.pl
Lokalizacja