Murapol Widzew Łódź Widzew
od 36m2 do 53m2
Łódź, Widzew, ul. Sobolowa
Inwestycja przygotowana w sąsiedztwie parku Widzewskiego. Z tego miejsca wystarczy kilka minut by dotrzeć do centrum Łodzi. Mieszkania w ramach inwestycji posiadają tarasy lub balkony, a do tego są one niezwykle funkcjonalnie zaprojektowane.
Osiedle Marmurowe Łódź Widzew
od 123m2 do 123m2
Łódź, Widzew, ul. Beskidzka 134
Osiedle Marmurowe to 60 apartamentów mających powierzchnię w przedziale 50-120 m2. Wszystkie apartamenty zostały rozlokowane w 12 budynkach. Cały teren inwestycji to w sumie 1,6ha.
Osiedle Opolczyka Łódź Widzew
od 50m2 do 87m2
Łódź, Widzew, ul. Ks. Wł. Opolczyka
Osiedle Opolczyka to kolejna inwestycja CEM-MIX. Jest ona kontynuacją realizacji pod nazwą „Mieszkania Hetmańska”. Na całość złoży się 9 budynków o łącznej ilości 280 mieszkań.
Osiedle Tatrzańska Łódź Widzew
od 29m2 do 83m2
Łódź, Widzew, ul. Częstochowska
Co charakteryzuje Osiedle Tatrzańska. Mianowicie znakomite połączenie nowoczesnej architektury oraz zdecydowanie się na klasyczną estetykę, która mimo upływu lat się nie starzeje. Cała inwestycja to trzy budynki gdzie każdy z nich posiadać będzie po 5 pięter.
Panoramika Łódź Widzew
od 50m2 do 81m2
Łódź, Widzew, ul. Bartoka
Firma BUDOMAL realizuje inwestycję Panoramika. Wyjątkowość w wielu względach stawia tę inwestycję mieszkaniową jako jedną z ciekawych w mieście Łódź. Niebanalna architektura w połączeniu z zastosowaniem najnowocześniejszych trendów sprawią, że miejsce to staje się popularne wśród szukających nowych mieszkań.