Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu
Słoneczne Ogrody Etap II
Słoneczne Ogrody Etap II
Słoneczne Ogrody Etap II

Słoneczne Ogrody Etap II

Lublin, Bronowice, ul. Dr. M. Majdanka / Wrońska

Opis inwestycji

Słoneczne Ogrody to osiedle składające się z 8 budynków mieszkalnych. Ich realizacja została podzielona na kilka etapów. Cała inwestycja zlokalizowana jest w obrębie ulic Wrońska, Lotnicza, Droga Męczenników Majdanka, co wskazuje na znakomitą lokalizację. Całość inwestycji to około 1000 mieszkań, w których może zamieszkać około 4000 mieszkańców.

II Etap inwestycji przewiduje budowę budynku F. W nim to znajdować się będzie 171 mieszkań o zróżnicowanej powierzchni, począwszy od 40 m2, a skończywszy na 84 m2. Mieszkania o różnych rozkładach pokoi, posiadające od dwóch pokoi, a skończywszy na czterech pokojach. Celem realizacji idealnych rozwiązań, idealnych mieszkań które zaspokoją każdego Klienta przygotowaliśmy mieszkania nie tylko o różnym metrażu ale także posiadające niezwykle przestrzenne balkony lub loggie. Co lepsze, na najwyższych piętrach istnieje możliwości upajania się doskonałą panoramą miasta. Dla wszystkich którzy zdecydują się zakupić mieszkanie na parterze czekać będą dodatkowo ogródki prywatne. Oczywiście budynek posiadać będzie cichobieżną windą która łatwo można przedostać się z mieszkania do komórek lokatorskich czy garażu podziemnego.

Budynek ten posiadać będzie od 8 do 10 naziemnych kondygnacji plus kondygnacje podziemne. Całość inwestycji do użytkowania przekazana ma być w drugiej połowie 2017 roku.

Osiedle Słoneczne Ogrody zostało doskonale wkomponowane w krajobraz, zieleń która już znajduje się na miejscu. Oprócz drzew które rosną w tym miejscu od wielu lat zostaną przeprowadzone liczne nasadzenia. Z uwagi na znakomite położenie, dojazd do centrum Lublina nie powoduje żadnych większych problemów, czy to decydując się na podróż samochodem czy też autobusem. Na terenie inwestycji oczywiście nie zabraknie miejsc dla ludzi aktywnych oraz rodzin z dziećmi. Teren rekreacyjny oraz plac zabaw zostanie zrealizowany w sposób profesjonalny

Dodatkowe dane:

Udogodnienia:
winda, plac zabaw
Powierzchnie dodatkowe:
Ogródek, Taras, Balkon, Komórka, Loggia
Komórka lokatorska:
komórki lokatorskie
Miejsca postojowe:
podziemny parking
Realizacja inwestycji:
koniec III kwartału 2017 r.
Typ budynku:
Blok
Liczba budynków:
1
Liczba mieszkań:
171
Liczba kondygnacji:
10

Zalety inwestycji

znakomita lokalizacja windy ciche i nowoczesne plac zabaw dla dzieci różnorodna powierzchnia mieszkań
Okolica

Osiedle Słoneczne Ogrody znajduje się w znakomitej lokalizacji dzięki czemu wszędzie stąd blisko. W okolicy przedszkola, przychodnie, gabinety lekarskie, szkoły, a także obiekty pozwalające na aktywność fizyczną i rekreację. W sąsiedztwie znajduje się również ogromny kompleks handlowo rozrywkowy: Galeria Lubelska, Obi oraz Makro, a także centrum handlowe Felicity i Tarasy Zamkowe.

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Informacje o deweloperze

Mak Dom to spółka oparta w całości na kapitale krajowym, w pełni prywatnym. Początek prowadzenia działalności to rok 1992 i od tego czasu zrealizowanych zostało wiele udanych inwestycji. Firma prowadzi działalność w obszarach dużych projektów, zarówno mieszkaniowych jak i przemysłowych. Celem zwiększenia wiarygodności firmy oraz możliwości realizowania największych zadań i zleceń inwestycyjnych w roku 1999 zdecydowano o podniesieniu kapitału zakładowego do 15,6 mln PLN.

Biuro sprzedaży
Adres biura:
ul. Wrońska 1D, 20-327 Lublin
Godziny pracy:
pn.-pt. 09:00 – 17:00
sb. 09:00 – 12:00
Telefon:
81 445 90 90
Adres email:
sloneczneogrody@makdom.com.pl
Lokalizacja