Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu
Nowe Ogrody
Nowe Ogrody
Nowe Ogrody

Nowe Ogrody

Lublin, Węglinek, ul. Kryształowa 10

Opis inwestycji

Grupa Sanitex przygotowuje dla Was inwestycję Nowe Ogrody. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej, działamy w niej od ćwierć wieku. Jako Generalny Wykonawca jesteśmy doskonale znani na lubelskim rynku co przejawia się licznymi wyróżnieniami i nagrodami branżowymi.

Mamy do zaoferowania dla państwa wyjątkowe miejsce, które jako całość tworzy idealne miejsce do życia. Zarówno realizacja budynku jak i całej okolicy w ramach inwestycji została starannie zaprojektowana. Wyeliminowaliśmy w patio osiedlowego całkowicie ruch samochodowy, do tego zamknięty ogród mieszkańców gwarantuje znalezienie chwili ukojenia, spokoju. Nowe Ogrody to perfekcyjne połączenie klimatu ciszy, odpoczynku z sąsiedztwem dużego miasta.

Starannie zaprojektowane i realizowane wnętrzach w ramach inwestycji wynikają z niezwykłego przyłożenia się do detali, wszystkich aspektów które mają gwarantować najwyższym komfort życia. Takie są właśnie nasze rozwiązania architektoniczne. Niezwykle profesjonalnie przygotowane terenów wspólnych, otwartych przestrzeni odznacza się wysokim standardem. Zaplanowaliśmy część mieszkalną w pełni otwierającą się na światło, co w połączeniu z doskonałym wyborem okien gwarantuje niezbędne nasłonecznienia mieszkań. Wspólne części zostały zaprojektowane tak aby wszyscy mieszkańcy czuli się w nich znakomicie gdzie nie ma miejsca na przypadek. Każdy element, każdy detal został starannie wybrany.

Gwarantujemy najwyższy poziom bezpieczeństwa poprzez montaż całodobowego systemu monitoringu. Obok budynku znajduje się przystanek komunikacji miejskiej gwarantujący znakomity dojazd do innych części miasta.

Dodatkowe dane:

Udogodnienia:
monitoring
Powierzchnie dodatkowe:
Ogródek, Taras, Balkon
Typ budynku:
Apartamentowiec
Liczba budynków:
1
Liczba mieszkań:
95
Liczba kondygnacji:
6

Zalety inwestycji

system monitoringu znakomite otoczenie budynku jasne wnętrza
Okolica

Nowe Ogrody to inwestycja znajdująca się w pobliżu nowoczesnych ścieżek rowerowych oraz do biegania, która prowadzi aż do Starego Lasu oraz jest w pełni połączona z miejskim systemem ścieżek rowerowych

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Informacje o deweloperze

SANITEX Sp. z o.o., spółka komandytowa to przedsiębiorstwo wielobranżowe, które w ramach realizacji deweloperskiej inwestycji „Nowe Ogrody” tworzy spółkę celową. Inwestycja „Nowe Ogrody” to budowa dwóch mieszkalnych budynków wielorodzinnych z częścią usługową.

Biuro sprzedaży
Adres biura:
ul. Kryształowa 8/ lokal U2, 20-582 Lublin
Godziny pracy:
pn. 10:00 – 18:00
wt.-pt. 09:00 – 17:00
sb. 10:00 – 14:00
Telefon:
600 525 260
Adres email:
development@pwsanitex.pl
Lokalizacja