Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu
Technobeton Nowy Świat
Technobeton Nowy Świat
Technobeton Nowy Świat

Technobeton Nowy Świat

Lublin, Dziesiąta, ul. Nowy Świat i Kunickiego

Opis inwestycji

Nowy Świat to inwestycja w ramach której będzie zrealizowanych łącznie sześć budynków, a każdy z nich będzie posiadał 4 kondygnacje. Łącznie da to 258 mieszkań o metrażach od 27,11 do 62,59 m2. Mieszkania posiadać będą 1, 2, 3-pokoje. Dodatkowo mieszkańcy otrzymają garaż podziemny, komórki lokatorskie i miejsca postojowe.

Wraz z realizacją kolejnych etapach w projekcie przewidziano również przygotowanie placu zabaw, sklepu spożywczego oraz przedszkola.

Inwestycja znajduje się w Lublinie przy ulicach Nowy Świat oraz Kunickiej. W pobliżu zlokalizowany jest dworzec PKP który przechodzi rewitalizację. Najbliższe lata to przeobrażenie pobliskich terenów klejowych zakładających między innymi inwestycje w tereny rekreacyjne takie jak ścieżki rowerowe, chodniki i zieleń.

W ramach takich planów osiedle Nowy Świat zostało zaprojektowane tak aby idealnie się harmonizować z otoczeniem które będzie dynamicznie się rozwijać. Bryły budynków realizowane w zgodzie z nowoczesnym modernizmem, realizacja fasad w jasnych odcieniach, a także liczne kolorowe elementy stworzą miejsce wyjątkowe, niezwykle przepiękne.

Inwestycję od innych w mieście odróżnia przystępna cena, która jest nawet 25% niższa niż w innych firmach. Udało się to osiągnąć poprzez realizację rozwiązań architektonicznych i technologicznych w ramach innowacyjnych i optymalnych działań. Jesteśmy pionierami w Lublinie odnośnie sprzedaży mieszkań w ramach ustawy deweloperskiej która przeszła nowelizację związaną z prowadzeniem ZAMKNIĘTYCH POWIERNICZYCH RACHUNKÓW BANKOWYCH. Wynika z tego, że wszystkie płatności będą znajdowały się od razu na specjalnym rachunku bankowym klienta, a co za tym idzie, deweloper będzie mógł po nie sięgnąć dopiero w momencie przeniesienia praw własności.

Nasza firma gwarantuje wszystkim Klientom profesjonalną pomoc na każdym etapie inwestycji, a także wsparcie w ramach ubiegania się o kredyt.

Dodatkowe dane:

Powierzchnie dodatkowe:
Balkon
Miejsca postojowe:
miejsca postojowe naziemne i garaż podziemny
Typ budynku:
Blok
Liczba budynków:
6
Liczba mieszkań:
258
Liczba kondygnacji:
4

Zalety inwestycji

znakomita lokalizacja atrakcyjna cenowo oferta wszystkie mieszkania dostępne w programie "Mieszkanie dla Młodych"
Okolica

Okolica kompleksu Nowy Świat jest idealna do życia. W pobliżu znajdują się szkoły, przychodnia, apteka, a także policja. Ulica Kunicka pozwala na szybkie poruszanie się po mieście, a bliskość dworca PKP to gwarancja bezproblemowego korzystania z usług komunikacji miejskiej. Nowy Świat sąsiaduje również Zalewem Zemborzyckiego, a także centrum sportowo-rekreacyjny Lublina w skład którego wchodzi Stadion Arena Lublin, Aqua Lublin oraz Icemania i MOSiR.

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Informacje o deweloperze

Technobeton Sp. z o.o. już od roku 2007 świadczy usługi i należy do Techno Holding S.A. Firma bardzo dynamicznie i szybko rozwija się w regionie Lubelszczyzny. Siedziba firmy znajduje się w mieście Lublin, natomiast w pełni skomputeryzowany i zautomatyzowany zakład produkcyjny został zlokalizowany w Stężycy koło Dęblina. Gdzie od roku 2008 produkuje wyroby.

Biuro sprzedaży
Adres biura:
ul. Leszczyńskiego 60 - IV Piętro, 20-068 Lublin
Telefon:
81 458 18 05
Adres email:
nowyswiat@technobeton.pl
Lokalizacja