Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu
Międzywodzie Park
Międzywodzie Park
Międzywodzie Park

Międzywodzie Park

Międzywodzie, ul. Szkolna 17/2

Opis inwestycji

Międzywodzie Park to innowacyjny projekt mieszkalno-wypoczynkowy stworzoną z myślą o rodzinach. Całe osiedle znajduje się w otoczeniu lasu sosnowego, a do plaży jest tylko 300 metrów.

Nasza inwestycja to niezwykle komfortowe domy dwupoziomowe oraz apartamenty. Użytkowa powierzchnia naszych nieruchomości to przedział metraży od 91,4 do 103,5 m². Całość tworzą salon, sypialnie w liczbie trzy, dwie łazienki oraz kuchenny aneks i przedsionek.

Projektując pomieszczenia przyłożyliśmy wagę do ich funkcjonalnego rozkładu, do tego aby przygotować dla wszystkich wygodne, komfortowe przestrzenie.

Każdy z apartamentów w ramach naszej inwestycji posiada własny taras i ogródek mający nawet 296 m². Wszystkie działki w Międzywodzie Park zostały ogrodzone ogrodzeniem drewnianym, idealnie dopasowanym do pozostałych elementów inwestycji jak dach czy okna.

Mieszkańcy osiedla mogą cieszyć się podgrzewanym basenem z zadaszeniem które można rozsuwać. Basen posiada wymiary 6x15 m, a można z niego korzystać pomiędzy kwietniem i listopadem.

Dodatkowe dane:

Udogodnienia:
monitoring, teren ogrodzony
Powierzchnie dodatkowe:
Ogródek, Taras, Garderoba, Poddasze, Przedsionek, basen
Miejsca postojowe:
miejsce postojowe na samochód w bezpośrednim sąsiedztwie apartamentu
Typ budynku:
Dom wolnostojący
Liczba budynków:
13
Liczba kondygnacji:
3

Zalety inwestycji

Bezpieczeństwo. Międzywodzie Park to osiedle w pełni zamknięte, wyposażone w monitoring i stale dozorowane. Na teren osiedla można dostać się jedynie poprzez wjazd przy portierni.

Komfort. Połączenie nowoczesnego kompleksu mieszkalnego oraz liczne tereny rekreacyjne w otoczeniu to gwarancja najwyższych standardów i pełnego relaksu.

Mieszkania pod klucz. Przygotowaliśmy ofertę z mieszkaniami pod klucz, pod indywidualne zamówienie. Każdy kto tylko chce może zamówić odpowiednie dla siebie meble czy kompleksowe wyposażenie wnętrz.

Okolica

Pomiędzy Morzem Bałtyckim a Zalewem Kamieńskim znajduje się wyspa Wolin, jej wschodnia cześć. I właśnie tam zlokalizowana została niezwykła miejscowość Międzywodzie.

Nasza inwestycja została przygotowana zaledwie 300 metrów od przepięknej, piaszczystej plaży. Na uwagę zasługuje fakt, że w tym miejscu odnotowuje się najcieplejszą wodę na polskim wybrzeżu, a dodatkowo jest ona niezwykle czysta. Międzywodzie cechuje się wyjątkowym mikroklimatem który pozytywnie wpływa na ludzkie organizmy.

Ta kameralna miejscowość to bogata infrastruktura, liczne ośrodki SPA, restauracje i bary. W Międzywodziu znajduje się również małe i klimatyczne kino, a także wiele innych miejsc które warto odwiedzić, które dodają miejscowości jakości. To wszystko sprawia, że miejscowość kusi atrakcjami przez 365 dni w roku.

Z uwagi na lokalizację każdy kto kocha rekreacyjne i aktywne spędzanie czasu będzie w pełni usatysfakcjonowany. W pobliżu znajdziemy Woliński Park Narodowy.

Standard wykończenia

Międzywodzie Park powstało w ramach przygotowania najlepszych materiałów budowlanych, w oparciu o nowoczesne technologie. Projektami zajmowali się najlepsi specjaliści którzy wiedzieli jak doskonale wykorzystać całą przestrzeń i przygotować znakomite rekreacyjne tereny. Na plus osiedla zasługuje również basen podgrzewany, w pełni zadaszony, do użytkowania dla mieszkańców osiedla

standard wykończenia
PDF

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Informacje o deweloperze

Wysoki standard i komfort mieszkania to Marina Developer. Wiemy jak ważnym dla klienta jest to aby wszystko było idealne. Dlatego też nasza misja to realizacja mieszkań na wysokim poziomie. Początek naszych działań to rok 1989 kiedy to przeprowadziliśmy inwestycje we współpracy z Erison Sp. z o.o. Pięć lat później, bo w orku 1994 założona została nasza główna spółka właścicielska która przez ponad 20 lat działa z licznymi sukcesami na rynku usług deweloperskich.

Biuro sprzedaży
Adres biura:
ul. Przestrzenna 11, 70-800 Szczecin
Telefon:
609 11 30 55
Adres email:
biuro@marina-developer.pl
Lokalizacja