Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu
Rezydencja Park Rodzinna
Rezydencja Park Rodzinna
Rezydencja Park Rodzinna

Rezydencja Park Rodzinna

Mielno, ul. Kopernika

Opis inwestycji

Niecałe 150 metrów od morza, w pobliżu promenady w Mielnie i jeziora Jamno powstaje znakomita inwestycja składająca się z komfortowych apartamentów. Rezydencja Park Rodzinna to znakomite miejsce do zamieszkania, do spędzania wolnych dni.

Projektując inwestycję celem numer jeden było stworzyć idealnie miejsce dla rodzin z dziećmi i to się w pełni udało. Mieszkanie na wakacje jak i również doskonały pomysł na bezpieczne inwestowanie środków finansowych które będą generowały zyski w ramach wynajmu apartamentów wczasowiczom udającym się do Mielna.

Przygotowaliśmy aż 32 atrakcyjne apartamenty która zostały rozlokowane w jednym budynku, posiadającym cztery kondygnacje. Atutem inwestycji jest różnorodność metraży apartamentów, od 36 aż do 70 metrów kwadratowych. Wszystkie apartamenty posiadać będą doskonale zaprojektowane tarasy, natomiast w hali garażowej każdy właściciel uzyska dostęp do miejsca postojowego oraz komórek lokatorskich. Dla zwiększenia komfortu mieszkania w inwestycji przygotowane zostaną również: lobby dla mieszkańców, a także winda.

Pierwszy z etapów Rezydencja Park Rodzinna został oddany do użytkowania w kwietniu, kolejny etap będzie zrealizowany wiosną 2017 roku.

Dodatkowe dane:

Udogodnienia:
winda, teren ogrodzony
Powierzchnie dodatkowe:
Taras, Balkon, Komórka
Komórka lokatorska:
komórki lokatorskie w hali garażowej
Miejsca postojowe:
miejsca postojowe w hali garażowej
Realizacja inwestycji:
maj 2017 r.
Typ budynku:
Apartamentowiec
Liczba budynków:
1
Liczba mieszkań:
32
Liczba kondygnacji:
4

Zalety inwestycji

różnorodne metraże znakomita lokalizacja nowoczesne apartamenty
Okolica

Rezydencja Park Rodzinna zlokalizowana jest w Mielnie, w otoczeniu zieleni, a dokładnie pomiędzy ulicami Kopernika i Orła Białego, w sosnowym parku. To miejsce nie jest przypadkowe, to po prostu najważniejszy punkt tego przepięknego kurortu ale z drugiej strony miejsce gdzie każdy znajdzie spokój, ciszę, piękno przyrody.

Park sosnowy na terenie którego znajduje się inwestycja Rezydencja Park Rodzinna jest ogromny, jego zakończenie jest przy promenadzie w Mielnie.

Oczywiście taka lokalizacja inwestycji to nie tylko styczność z przyrodą ale również liczne atrakcje dla wszystkich ceniących sobie aktywność, rekreację. Ścieżki rowerowe, doskonałe miejsca do biegania czy Nordic Walking to kolejne atuty tego miejsca.

Na wszystkich którzy zdecydują się na apartamenty w ramach inwestycji w okolicy czekają kawiarnia oraz restauracja, która otwarta jest przez cały rok, a także niezwykle prestiżowy i popularny klub plażowy, działający w sezonie

Standard wykończenia

standard wykończenia
PDF

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Zobacz również:

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Informacje o deweloperze

Firmus Group skupia w sobie kilka spółek. Taka struktura pozwala mieć zgromadzone pod inwestycję grunty o łącznej powierzchni ponad 2 000 000 m2. Grunty mogące zostać przygotowane pod budownictwo mieszalne oraz usługowe.

Firma prowadzi skupia swoją działalność w takich miastach jak Koszalin czy Mielno.

Biuro sprzedaży
Adres biura:
ul. Piastów 1A/E, 76-032 Mielno
Telefon:
94 342 22 22
Adres email:
sales@firmusgroup.pl
Lokalizacja