Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu
Dom Moderno
Dom Moderno
Dom Moderno

Dom Moderno

Młochów, ul. Młodości

Opis inwestycji

Nasza propozycja to znakomita odpowiedź na małe mieszkania w Warszawie. Zakup domu w ramach zabudowy bliźniaczej, przygotowanej w oparciu o nowoczesną architekturę, wysoki poziom funkcjonalności i zbudowanych przy zastosowaniu najlepszych materiałów budowlanych to strzał w dziesiątkę. Do każdego z domów przynależy ogród który można zaaranżować w dowolny sposób. Doskonałe projekty, przeszklenia to gwarancja perfekcyjnego doświetlenia. Połączenie domów za pomocą pomieszczeń gospodarczych co gwarantuje zachowanie najwyższego poziomu prywatności. Domy posiadają garaże

W ramach przygotowanej przez nas inwestycji sprzedajemy domy w stanie deweloperskim. Z uwagi na nowoczesność inwestycji to nasi klienci uzyskają możliwość wpływania na ostateczny rozkład pomieszczeń. Dzięki temu każdy będzie posiadał możliwość przygotowania domu według własnych potrzeb. Nasze osiedle cechuje się niezwykle ciekawą architekturą i znakomitą aranżacją. Wysoki standard budowy poprzez realizację stropów typu SMART gwarantuje wytrzymałość, a także znakomite warunki akustyczne. Dodatkowo w ramach ceny zakup mieszkańcy otrzymują kompletną osiedlową infrastrukturę.

Na terenie osiedla plac zabaw oraz przedszkole prywatne. Wystarczą dwie minuty spacerem by dojść do szkoły podstawowej i gimnazjum na terenie których znajdują się nowoczesna infrastruktura sportowa (boisko i hala). To więc znakomite miejsce dla rodzin z dziećmi.

Zakończenie inwestycji zaplanowane jest na X 2016.

Dodatkowe dane:

Udogodnienia:
ogrodzenie działki, teren ogrodzony, plac zabaw
Powierzchnie dodatkowe:
Pomieszczenie gospodarcze, Garaż
Realizacja inwestycji:
październik 2016 r.
Typ budynku:
Segment
Liczba budynków:
18
Liczba kondygnacji:
2

Zalety inwestycji

znakomita lokalizacja na terenie osiedla prywatne przedszkole wysoki standard
Okolica

Idealne miejsce dla wszystkich tych którzy na pierwszym miejscu stawiają rekreację. Mnogość terenów zielonych. W pobliżu inwestycji znajduje się Park Młochowski który charakteryzuje się niezwykłym, zabytkowym kompleksem pałacowym i oranżerią, licznymi stawami oraz przepięknym drzewostanem. To miejsce doskonałe na codzienne spacery. Na pewno atrakcją dla niektórych będzie Koło Wędkarskie działające właśnie w parku.

Młochów okazuje się także znakomitym wyborem dla wszystkich tych którzy stawiają na aktywne spędzanie czasu, którzy kochają biegać czy jeździć na rowerze. Okolica gwarantuje liczne ścieżki rowerowe oraz organizowane cykliczne imprezy kolarskie. W planach znajduje się przygotowanie ścieżki rowerowej bezpośrednio przy naszej inwestycji.

Obok naszej inwestycji zlokalizowane są również dwa rezerwaty przyrody które można odwiedzić i spotkać zwierzęta takie jak choćby daniele, sarny, sowy.

Jedynie 10 metrów podróży samochodem do Centrum Handlowego Janki (na terenie centrum Auchan, Saturn, Leroy Merlin i prawie 100 punktów handlowych oraz sale kinowe i restauracje).

Standard wykończenia

standard wykończenia
PDF

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Informacje o deweloperze

Avalon Investments Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa. To specjalnie utworzona spółka celowa przez takich inwestorów jak Rolmex SA oraz Avalon Development Group Sp. z o.o., czyli firmy niezwykle doświadczone na rynku nieruchomości

Biuro sprzedaży
Adres biura:
ul. Młodości 32a, 05-831 Młochów
Godziny pracy:
pn.-pt. 09:00 – 17:00
Telefon:
607 980 787
Adres email:
kontakt@dommoderno.pl
Lokalizacja