Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu
Osiedle Parkeko
Osiedle Parkeko
Osiedle Parkeko

Osiedle Parkeko

Niepołomice,

Opis inwestycji

Niezwykle miło jest nam przygotować dla Państwa ofertę związaną z Osiedlem PARKEKO, które znajduje się w podkrakowskich Niepołomicach. Nasza oferta to łącznie 117 domów jednorodzinnych oraz 8 mieszkań. Oferta naszej firmy to idealne połączenie nowoczesnych rozwiązań z umiejscowieniem inwestycji w doskonałej lokalizacji, w pobliżu terenów zielonych i rekreacyjnych.

Osiedle PARKEKO to nic innego jak po prostu doskonałe jakości zespół domów jednorodzinnych, wyjątkowo kameralnych, a także 8 mieszkań które posiadają najwyższą jakość wykończenia. Takie właśnie podejście do tematu powoduje, że nasze osiedle jest niezwykle ciekawym rozwiązaniem dla wszystkich tych którzy mają dość hałasu wielkiego miasta, cenią sobie ciszę, spokój i komfort codziennego życia. Osiedle PARKEKO jest kompletnie przygotowane dla osób niepełnosprawnych, a także dla rodzin z dziećmi gdyż na jego terenie znajduje się przedszkole prywatne.

PARKEKO to osiedle przy którym udało się połączyć wiele zalet, tak pożądanych przez Klientów. Z jednej strony nowoczesne rozwiązania, kompleksowe podejście do najlepszych technologii i projektów. Z drugiej strony osiedle znajdujące się w doskonałej lokalizacji, w pobliżu licznych terenów zielonych. To właśnie jest oferta przygotowana przez firmę Invest House gdzie dominuje nowatorska architektura, znacznie inna od tej którą widzimy w większości nowych inwestycji mieszkaniowych.

Klasyczna technologia budowy, z zastosowaniem pustaka ceramicznego to właśnie nasza realizacja domów dla Was. Takie działania, wysoki poziom technologii termoizolacyjnej zagwarantuje wam wszystkim pełne poczucie komfortu oraz bezpieczeństwa, równocześnie znacznie wpływając na niskie wydatki związane z ogrzewaniem. Starannie przygotowany projekt układu osiedla, realizacja przestrzenni zgodnie z najwyższymi standardami to kolejny atut przemawiający za ParkEko. Bezpieczeństwo, czystość, zadowolenie mieszkańców w przebywania na terenie osiedla.

Nasza oferta skierowana jest do osób wysoko stawiających poprzeczkę, do osób które oczekują, że domy będą spełniały ich wyśrubowane wymagania w każdej dziedzinie.

Dodatkowe dane:

Udogodnienia:
ogrodzenie działki
Powierzchnie dodatkowe:
Pomieszczenie gospodarcze, Garaż, Garderoba, Wiatrołap
Typ budynku:
Segment
Liczba budynków:
117
Liczba kondygnacji:
2

Zalety inwestycji

Największa zaleta naszego osiedla to naturalnie stosunek ceny do jakości. Przystępność cenowa i najlepszej jakości standard realizacji inwestycji.

Okolica

PAREKO NIEPOŁOMICE ma liczne atuty z których największym niewątpliwie jest jego lokalizacja. To oczywiście osiedle zlokalizowane zaledwie 1,5 km od centrum miasta i co ważne 3 km od strefy przemysłowej. Centrum miasta oferuje liczne atrakcje, przepiękny rynek, Zamek Królewski, a także basen. W pobliżu znajduje się również Puszcza Niepołomicka w której można się zrelaksować, a także korzystać z aktywności fizycznej poprzez jazdę na rowerze czy bieganie. W pobliżu osiedla Park Eko znajdują się również przedszkola oraz szkoły.

Osoby które pracują bądź uczą się w Krakowie mogą również bez obaw zainteresować się ofertą ParkEko. To właśnie tutaj mamy znakomite warunki komunikacyjne, do centrum Krakowa jedynie 24 km co sprawia, że podróż zajmuje tylko 30 minut. W pobliżu również węzeł autostradowy który pozwala na szybkie przedostanie się do autostrady A4. Również bogato prezentuje się komunikacja autobusowa, przygotowana z myślą o wszystkich osobach nie posiadających samochodu.

Osiedle ParkEko, zlokalizowane w otulinie Puszczy Niepołomickiej to na pewno doskonała wiadomość dla tych którzy szukają prawdziwych, zielonych walorów w otoczeniu swojego miejsca zamieszkania.

Standard wykończenia

standard wykończenia
PDF

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Informacje o deweloperze

Invest House to deweloper w pełni polski, zarówno jeżeli mowa o rodowodzie jak i kapitale. Nasze działania koncentrujemy na terenie Małopolski i robimy to z sukcesami już od ponad 20 lat. Działamy w branży budowlanej, skupiając się przede wszystkim na realizacji domów jednorodzinnych: bliźniacze, indywidualne oraz szeregowe.

Biuro sprzedaży
Adres biura:
ul. Bociana 20, 31-231 Kraków
Telefon:
12 416 39 32
Adres email:
biuro@invest-house.com.pl
Lokalizacja