Nowa Kamienica Sobieskiego 26A - poznaj szczegóły inwestycji w Bielsku-Białej.

2023-01-05

Z pewnością nie raz słyszałeś, że tzw. nowe budownictwo pozbawione jest duszy i stylu, które niewątpliwie posiadają kamienice z dawnych lat. Nowa inwestycja w Bielsku-Białej Sobieskiego 26A to zaprzeczenie tej opinii i świetny przykład jak umiejętnie łączyć nowoczesny wygląd kamienicy z charakterem miasta, który nie przez przypadek zwany jest Małym Wiedniem. Dowiedz się więcej o powstającej w Bielsku-Białej inwestycji!

Nowa Kamienica Sobieskiego 26A - poznaj szczegóły inwestycji w Bielsku-Białej.

Najważniejsze informacje o Nowej Kamienicy Sobieskiego 26A.

Projekt Nowej Kamienicy Sobieskiego 26A składa się z 12 mieszkań, które różnią się od siebie nie tylko układem i powierzchnią, ale także udogodnieniami. Dla właścicieli czworonożnych przyjaciół lub osób, które cenią sobie relaks w ogrodzie, dostępne są mieszkania na parterze z własnym kawałkiem zieleni. Wielbiciele większych przestrzeni z pewnością docenią fakt, że w kamienicy dostępne są również mieszkania typu loft z antresolą, gdzie można wygospodarować dodatkowe miejsce do snu lub wieczornego odpoczynku. Dodatkową usługą jest możliwość dokupienia komórki lokatorskiej, garażu lub miejsc postojowych znajdujących się na posesji kamienicy.

 

Atrakcyjna lokalizacja jako zaleta Nowej Kamienicy Sobieskiego 26A.

Choć mieszkańcy kamienicy, nie będą mieli problemu z parkowaniem, doskonała lokalizacja inwestycji sprawia, że wiele spraw, będą mogli załatwić bez samochodu. W niedalekiej odległości od inwestycji dostępnych jest wiele atrakcyjnych punktów handlowych i usługowych, w tym klimatyczne knajpki i restauracje na Starówce. Dużym plusem dla rodziców, będzie bliska obecność przedszkoli, szkół oraz szpitala pediatrycznego. Samo miasto również ma wiele do zaoferowania. Stolica Podbeskidzia słynie z atrakcyjnych tras trekkingowych, które służą mieszkańcom do rekreacji, nie tylko w okresie wakacyjnym.

 

Zamieszkaj w Nowej Kamienicy Sobieskiego 26A!

Sprzedaż mieszkań w Nowej Kamienicy Sobieskiego 26A w Bielsku-Białej trwa, dlatego zachęcamy do kontaktu z konsultantem inwestycji - https://ekobuddom.pl/.

Artykul opublikowany: 2023-01-05 / w dziale: Nowe inwestycje