Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu
Zielona Polana
Zielona Polana
Zielona Polana

Zielona Polana

Nowa Wola, ul. Plonowa 24

Opis inwestycji

Zielona Polana to nowoczesne osiedle, przygotowane w doskonałej willowej zabudowie, posiadające podwyższony standard. Całość znajduje się w Nowej Woli, w niezwykle bezpiecznym, spokojnym i cichym otoczeniu.

Nasza inwestycja posiada swój unikalny, oryginalny charakter, niespotykany nigdzie indziej. Nowoczesność architektury która idealnie została wtopiona w zieloną przestrzeń gwarantuje najlepsze warunki do zamieszkania. Zielona Polana to inwestycja ekskluzywnych willi w klimacie architektury śródziemnomorskiej gdzie przygotowano dwa lub cztery apartamenty o wysokim standardzie, posiadające prywatne ogrody oraz przestronne tarasy.

Zamieszkanie w tym miejscu to idealne rozwiązanie dla wszystkich tych którzy cenią wysoki standard, prestiżową lokalizację oraz wszechobecną ciszę i spokój tak niezbędny w dzisiejszych czasach

Etap 1D i 1E będący aktualnie w sprzedaży to znakomite połączenie nowoczesnej architektury z wysokim poziomem funkcjonalności.

Dlaczego nasza oferta wyróżnia się spośród innych? Apartamenty które realizujemy cechują się wysoką jakością wykonania, najlepszymi technicznymi rozwiązaniami oraz niebanalną architekturą. Wszystkie mieszkania w ramach realizowanych etapów: 1D i 1E posiadać będą ogród bądź taras o powierzchni 130m2. Jak również balkony oraz miejsca postojowe (jedno w garażu). Dla wszystkich przygotowano także pomieszczenie gospodarcze.

Realizacja w oparciu o najlepsze materiały dostępne na rynku, starannie zaprojektowane, z optymalnym wykorzystaniem przestrzeni, najlepszym oświetleniem lokali to naturalnie propozycja dla wszystkich ceniących sobie wysoki standard mieszkań, apartamentów czy domów. To gwarancja również niskich kosztów eksploatacji.

Etap 1D i 1E to niezwykle rozwiązania, niezwykle starannie zaprojektowane, w każdym calu przemyślane tak aby mieszkańcy otrzymali lokale funkcjonalne oraz w pełni komfortowe.

apartamenty i segmenty będą w pełni przestronne oraz jasne. Każdy będzie posiadał swój garaż zamknięty, składający się z dwóch stanowisk. Do tego pomieszczenie gospodarcze, kotłownia oraz ogród i balkon. Dodatkowo w apartamentach znajdować się będzie miejsce pozwalające na montaż kominka, na dachu ekskluzywny taras,

każdy lokal wyposażony w indywidualny licznik i piec gazowy,

informujemy, iż wszystkie materiały przygotowane w ramach prezentacji mają jedynie charakter poglądowy, informacyjny. Nie stanowią one w jakikolwiek sposób oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Użyte opisy, parametry, fotografie to tylko przykład, natomiast wszystkie dokładne dane, specyfikacje odnośnie konkretnych lokali są przedstawione w sposób dokładny na umowach.

 Oddajemy Państwu do dyspozycji następujące budynki:

8 segmentów ok. 85 metrowych środkowych z ogródkiem ok. 45m2

8 segmentów ok. 85 metrowych narożnych z ogródkiem ok. 45m2

8 apartamentów ok. 113 metrowych środkowych z ogródkiem ok. 90 lub 80m2

8 apartamentów ok. 113 metrowych narożnych z ogródkiem powyżej 200m2

 

Jesteśmy do Państwa dyspozycji. Możemy wspólnie wybrać najlepsze rozwiązania, przygotować dla Państwa ofertę idealnie wpasowującą się w potrzeby.

Dodatkowe dane:

Powierzchnie dodatkowe:
Ogródek, Taras, Balkon, Pomieszczenie gospodarcze, Garaż, Pomieszczenie techniczne
Miejsca postojowe:
2 miejsca postojowe w garażach zabudowanych
Realizacja inwestycji:
IV kwartał 2016 r.
Typ budynku:
Segment
Liczba kondygnacji:
2

Zalety inwestycji

znakomita lokalizacja nowoczesna architektura nowoczesne osiedle
Okolica

W sąsiedztwie osiedla w Nowej Woli znajduje się wszystko co niezbędne do codziennego życia. Obiekty przedszkolne, szkoły, ośrodki zdrowia czy też punkty gastronomiczne.

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Informacje o deweloperze

Dynamic Development sp. z o.o. rozpoczęła działalność w 2006 roku. Mamy jednak za sobą 25 lat doświadczeń w dziedzinie nieruchomości, dzięki czemu bez obaw przystąpiliśmy do realizacji inwestycji mieszkań oraz domów na terenie Warszawy i w okolicach.

Stawiamy na znakomite pomysły które w budownictwie mieszkaniowym okazują się być kluczem do sukcesu.

Biuro sprzedaży
Adres biura:
ul. Plonowa 24, 05-515 Nowa Wola
Telefon:
512 379 056
Adres email:
domy@zielonapolana.pl
Lokalizacja