Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu
Osiedle Dzwonków
Osiedle Dzwonków
Osiedle Dzwonków

Osiedle Dzwonków

Nowa Wola, ul. Magnolii

Opis inwestycji

Z wielką radością pragniemy poinformować wszystkich zainteresowanych, że rozpoczynamy realizację kolejnej już inwestycji. Immobart przystępuje do działań związanych z przygotowaniem Osiedla Dzwonków, zlokalizowane w podwarszawskiej miejscowości Nowa Wola. Jest to inwestycja wyjątkowa w każdym calu, niespotykana na tutejszym rynku nieruchomości, nowych inwestycji. Przygotowaliśmy wszystko w oparciu o liczne potrzeby potencjalnych klientów. Dzięki temu oddamy w Wasze ręce znakomicie przygotowane domy wolnostojące oraz w zabudowie bliźniaczej

Nasza oferta to przestronne, funkcjonalne ale i przytulne mieszkania, posiadające dodatkowo ogródki oraz miejsca parkingowe. Osiedle zostało zaprojektowane na 40 lokali mieszkalnych czyli 20 budynków posiadających po dwa lokale. Wszystko w zabudowie bliźniaczej. Dodatkowo zrealizowane będzie 8 budynków wolnostojących. Wszystkie budynki będą o charakterze jednolitym. Całość realizacji inwestycji podzielone zostało na 4 etapy.

Lokale które przygotowujemy znacznie się odróżniają od innych tego typu inwestycji. Mimo iż jest to zabudowa bliźniacza to gwarantujemy odseparowanie dwóch lokali od siebie, o ponad 2 metry. Czyli gwarancja pełnej prywatności, pełne cechy zabudowy domu wolnostojącego.

Lokale mieszkalne zaprojektowane w taki sposób, by z jednej strony były w przystępnych cenach, z drugie by cechowały się ergonomicznym wnętrzem, wysoką funkcjonalnością. Na co można liczyć? Między innymi na ogródki na tyłach budynku. Do tego miejsca postojowe od frontu budynku. Osobna bryła konstrukcyjna oraz komfort akustyczny względem sąsiadów.

Przygotowując osiedle, jego zagospodarowanie, wzięliśmy pod uwagę minimalizację części wspólnych, w taki sposób aby okazało się, że mieszkańcy nie będą ponosić z tego tytułu kosztów miesięcznych. Nasza oferta to również różnorodność poprzez przygotowanie trzech typów rozkładu pomieszczeń. Co do płatności to klienci będą ponosić wydatki w momencie wykonania konkretnych prac, co wynika z przygotowanych harmonogramów płatności.

Dlatego też nasza inwestycja to nic innego jak znakomity pomysł dla wszystkich tych którzy marzą o własnym domu, dla wszystkich tych którzy pragną mieszkać w miejscu cichym, spokojnym, w klimacie kameralnym ale równocześnie aby nie było to zbyt daleko od centrum Warszawy.

Część oferty objęta jest programem rządowym Mieszkanie dla Młodych

Dodatkowe dane:

Udogodnienia:
teren ogrodzony
Powierzchnie dodatkowe:
Ogródek, Poddasze, Wiatrołap, Podjazd
Realizacja inwestycji:
II kwartał 2017 r.
Typ budynku:
Bliźniak
Liczba budynków:
20
Liczba domów:
40
Liczba kondygnacji:
3

Zalety inwestycji

znakomita lokalizacja przydomowe ogródki ciche osiedle kameralne domy
Okolica

Nowa Wola to miejscowość która została zlokalizowana na południe od centrum Warszawy. Sąsiaduje z warszawską dzielnicą Ursynów. Taka odległość od stolicy, do tego znakomite rozwiązania komunikacyjne (arterie drogowe) i liczne tereny rekreacyjne, zielone gwarantują, że ma się do czynienia z perfekcyjną lokalizacją. To na pewno doskonałe miejsce do zamieszkania kiedy chce się być blisko centrum Warszawy ale nie płacić za metr kwadratowy tyle co w stolicy.

Oczywiście na wszystkich mieszkańców w Nowej Woli czekają przygotowane rozwiązania odnośnie infrastruktury. Szkoły, przedszkola, centra handlowe, a także po sąsiedzku, w miejscowości Mysiadło znajduje się Centrum Edukacji i Sportu czyli najbardziej nowoczesna w Polsce szkoła podstawowa i gimnazjum

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Informacje o deweloperze

Immobart Spółka to ogromne doświadczenie, to specjalizacja w deweloperskich projektach związanych z przygotowaniem nowoczesnych mieszkań. Oferujemy produkty, usługi w oparciu o najlepszą jakość w każdym detalu, a dokładając do tego pasję, zaangażowanie gwarantujemy solidność, rzetelność

Biuro sprzedaży
Adres biura:
ul. Puławska 45B (róg ulic Raszyńskiej i Puławskiej) II piętro, lok. 1, Piaseczno
Telefon:
501 182 384
Adres email:
agnieszka.bartkiewicz@immobart.pl
Lokalizacja