Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu
Miód Malina Nowa Wola
Miód Malina Nowa Wola
Miód Malina Nowa Wola

Miód Malina Nowa Wola

Nowa Wola, ul. Miodunki

Opis inwestycji

Osiedle Miód Malina to coś wyjątkowego, to możliwość kupna wyjątkowego domu, o najwyższym standardzie i przystępnych cenach. Miejsce dla wszystkich tych którzy pragną mieszkać w przyjaznym i bezpiecznym otoczeniu. Nasza oferta to między innymi domy narożne w willach czterorodzinnych. Całość osiedla jest terenem zamkniętym i starannie zaprojektowanym, wyposażonym choćby w plac zabaw.

Nasze domy to najlepsze rozwiązania architektoniczne, dbałość o każdy detal, starannie dobrane materiały takie jak drewno i naturalny kamień dodają wiele temu miejscu. Wszystko zrealizowane w oparciu o tradycyjne i trwałe technologie.

Nasza oferta to dwa rodzaje domów: 90 i 100 m2. Każdy z nich to równocześnie ogromny ogród oraz dwa miejsca postojowe.

Domy zostały tak zaprojektowane, że kuchnie z jadalnią są widne, salon posiada kominek oraz wyjście do ogrodu. Poprzez zastosowanie dużych okien drewnianych lokale posiadają optymalne doświetlenie. Piętro inwestycji to 3 sypialnie z łazienką, a także indywidualna możliwość aranżacji poddasza. Domy mogą być samodzielnie aranżowane tak by spełnić wszystkie marzenia przyszłych mieszkańców.

Nasza inwestycja to gwarancja niskich kosztów eksploatacji. Zdecydowanie niższe niż w przypadku zakupu mieszkania w budynkach czynszowych. Odejście od części wspólnych w postaci choćby garaży czy klatek schodowych to gwarancja niskiego poziomu utrzymania.

Dodatkowe dane:

Udogodnienia:
kominek, plac zabaw
Powierzchnie dodatkowe:
Ogródek, Taras, Balkon, Poddasze
Miejsca postojowe:
do każdego domu przewidziano dwa miejsca postojowe
Typ budynku:
Segment
Liczba budynków:
16
Liczba domów:
64
Liczba kondygnacji:
3

Zalety inwestycji

znakomita lokalizacja małe koszty eksploatacji wysoki jakość realizacji blisko przedszkola i szkoły
Okolica

Miejscowość Nowa Wola, przy Warszawie to miejsce gdzie przygotowana została nasza inwestycja. To w chwili obecnej najbardziej dynamicznie rozwijające się miejsce w Polsce. Gmina Lesznowola jest znana w całej Polsce z uwagi na doskonałe warunki do życia, rozwiniętą infrastrukturę, a także liczne tereny zielone.

Znakomitą informacją dla wszystkich jest oczywiście doskonałe skomunikowanie z centrum Warszawy. Od osiedla, w odległości 500 metrów znajduje się peron WKD (Warszawska Kolej Dojazdowa). Dzięki temu podróż do centrum Warszawy to niecałe 30 minut. Równocześnie w pobliżu osiedla znajduje się przystanek komunikacji miejskiej.

W najbliższej przyszłości przygotowywana jest również inwestycja drogowa S-7, której węzeł wjazdowy znajdować się będzie około 1 km od osiedla. Otwarcie tej inwestycji sprawi, że podróż samochodem do centrum Warszawy będzie naprawdę szybka.

Obok osiedla znajduje się gimnazjum, szkoła podstawowa oraz Centrum Edukacji i Sportu. Również jest gdzie robić zakupy. Delikatesy, placówki usługowe, a także centra handlowe np. Fashion House, Leroy-Merlin, Auchan czy Decathlon.

Standard wykończenia

Nasze domy są wyposażone we wszelkie instalacje, przygotowujemy wylewki podłogowe, tynki czy schody. Równocześnie pełen osprzęt na instalacji centralnego ogrzewania, kaloryfery czy też wyposażamy dom w piec gazowy o najwyższym standardzie jakościowym. Wszystkie media zostaną przyłączone do waszych lokali czyli woda, kanalizacja miejska, gaz oraz prąd. Wszystko w jednym celu, by pozostało Państwu przygotowanie tylko i wyłącznie prac wykończeniowych

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Informacje o deweloperze

Novisa Development (wcześniej Nasze Miasteczko Development) to wiodący w naszym kraju deweloper na rynku budownictwa mieszkaniowego jednorodzinnego. Począwszy od powstania, w roku 2001, wykonaliśmy wiele realizacji inwestycji mieszkaniowych, zlokalizowanych w ramach warszawskiej aglomeracji. Wszystkie nasze inwestycje zajmują ponad 90.000 m2, a mieszka w nich kilka tysięcy osób.

Novisa Development to ogromne doświadczenie, które w połączeniu ze znakomitą, stabilną pozycją gwarantuje wszystkim Klientom zakup wymarzonego mieszkania, w znakomitej lokalizacji

Biuro sprzedaży
Adres biura:
ul. Puławska 403A, 02-801 Warszawa
Godziny pracy:
pn.-pt. 09:00 – 19:00
Telefon:
22 545 70 20
Adres email:
sprzedaz@novisa.pl
Lokalizacja