Nowe mieszkania w Łodzi: jak wybrać najlepsze?

2023-01-13

Bez względu na to, czy jesteś inwestorem próbującym trafnie ulokować swój kapitał, aby uzyskać możliwie jak najwyższą stopę zwrotu z inwestycji, czy raczej osobą szukającą idealnego mieszkania dla siebie i swojej rodziny, na pewno zadajesz sobie pytanie o to, jakie nowe mieszkania Łódź wybrać i na co zwrócić uwagę przed zakupem.

Nowe mieszkania w Łodzi: jak wybrać najlepsze?

W Łodzi obecnie sporo się buduje. Jako czwarte największe miasto w Polsce Łódź buzuje aktywnością na wielu obszarach i rynek nieruchomości zdecydowanie jest jednym z nich. Na co zwrócić uwagę, kupując nowe mieszkania Łódź? Przedstawiamy dwa najważniejsze czynniki!

Lokalizacja rządzi… a sąsiedztwo wraz z nią

Nie od dziś wiadomo, że gdyby położyć na szali wszystkie cechy, jakimi powinny odznaczać się nowe mieszkania w Łodzi, lokalizacja przeważy każdą inną. Im bliżej centrum, tym lepiej! Trudno oprzeć się pokusie spaceru wzdłuż Piotrkowskiej, wizyty w jednym z miejskich muzeów, zjedzenia czegoś pysznego w stylowej strefie OFF Piotrkowska czy spaceru po parku. Ogromnym atutem jest też łatwy dojazd.

Wszystko to miała na względzie firma Duda Development, gdy wybierała na miejsce dla swojej pierwszej łódzkiej inwestycji, Diasfery: działkę pomiędzy ulicami Kilińskiego a Targową, nieopodal Piłsudskiego i tuż przy parku Źródliska, najstarszym zieleńcu miasta.

Dobre sąsiedztwo jest równie ważne jak dobra lokalizacja. Najlepsze nowe mieszkania w Łodzi znajdują się na osiedlach, które sąsiadują z zielenią, sklepami i punktami usługowymi oraz przestrzeniami, w których można przyjemnie spędzać czas wolny.

Przemyślane projekty mieszkań – gwarancja komfortu na co dzień

Ustawne mieszkanie, zaprojektowane z myślą o ludziach, którzy mają w nim mieszkać, a nie o wyciśnięciu możliwie jak największego PUM-u, pozwala uniknąć wielu problemów w przyszłości: czy to z ergonomią, czy choćby z ustawianiem mebli. Nie wszystkie nowe mieszkania w Łodzi mogą pochwalić się projektami tak starannie przemyślanymi jak te w Diasferze Łódzkiej. Ta inwestycja poznańskiej firmy Duda Development nie tylko charakteryzuje się funkcjonalnymi układami mieszkań, lecz także estetycznymi, oryginalnymi przestrzeniami wspólnymi wewnątrz budynku.  

Artykul opublikowany: 2023-01-13 / w dziale: Nowe inwestycje