Nowe mieszkania w Wałczu - zamieszkaj nad jeziorem

2018-08-17

Nowe nieruchomość, powstające na osiedlu Widok w Wałczu to zespół pięciu, niezwykle nowoczesnych budynków rodzinnych zlokalizowanych nad pięknym jeziorem Raduń. Cała inwestycja składa się z pięciu, czterokondygnacyjnych budynków rodzinnych o łącznej powierzchni blisko 4000 metrów kwadratowych.

Nowe mieszkania w Wałczu - zamieszkaj nad jeziorem

Dla przyszłych mieszkańców osiedla Widok będzie dostępnych aż 120 nowych mieszkań bezczynszowych, oddanych do użytku w stanie deweloperskim, który pozwoli na dowolną aranżację wnętrza. W ofercie znajdą się mieszkania o powierzchni od 26 do 84 metrów kwadratowych. Niezwykle elastyczny zakres powierzchni mieszkań na osiedlu Widok, sprawia, że są one doskonałym miejscem do życia zarówno dla singli szukających małej kawalerki, jak i rodzin z dziećmi, które potrzebują mieszkań z dwoma lub trzema pokojami i dużym salonem. Mieszkańcy osiedla, będą mieli do dyspozycji również garaże podziemne znajdujące się pod każdym budynkiem mieszkalnym oraz miejsca parkingowe znajdujące się tuż przy nieruchomościach.
Cała inwestycja cechuje się stosunkowo niską zabudową, która doskonale wpasowuje się w rekreacyjny i ustronny charakter okolicy. Starannie zaplanowana przestrzeń zielona granicząca z budynkami mieszkalnymi idealnie łączy się z pobliskimi terenami zielonymi. Jasna elewacja budynków połączona z grafitem oraz delikatnymi poziomymi przetłoczeniami sprawia, że całość inwestycji wygląda niezwykle elegancko i ponadczasowo, podkreślając wyjątkowy charakter miejsca.

Wysoki standard nieruchomości

Nowe mieszkania na osiedlu widok w Wałczu są bardzo dobrym wyborem dla osób, które cenią sobie maksimum komfortu oraz bliskość przyrody i pięknego miasta z bogatą historią. Nowoczesne wzornictwo, wykorzystanie innowacyjnych rozwiązań, bliskość sklepów oraz otaczającej przyrody są największymi atutami tej inwestycji. Cała inwestycja wyróżnia się funkcjonalnym układem pomieszczeń, który pozwala optymalnie wykorzystać dostępną dla mieszkańców przestrzeń. Dodatkowo każde mieszkanie znajdujące się na drugiej, trzeciej lub czwartej kondygnacji posiada balkon z widokiem na jezioro, lub najbliższą okolicę Wałcza. Natomiast mieszkania znajdujące się na pierwszej kondygnacji posiadają przestronne ogródki. Każde mieszkanie znajdujące się w jednym z pięciu nowych budynków mieszkalnych posiada również przypisaną komórkę lokatorską o powierzchni od 5 do 6 metrów kwadratowych.

Doskonała lokalizacja nowych mieszkań w Wałczu

Osiedle Widok, powstające w ustronnej lokalizacji na delikatnie podwyższonym półwyspie, tuż przy linii brzegowej jeziora Raduń. Całość jest bardzo dobrze skomunikowana z miastem Wałcz. Niecałe 400 metrów dzieli przyszłych mieszkańców od głównej ulicy prowadzącej bezpośrednio do centrum miasta. Sam dojazd do najważniejszych punktów Wałcza nie powinien zająć mieszkańcom nowego osiedla więcej niż 7-8 minut.
Na szczególne podkreślenie znakomitej lokalizacji nowych nieruchomości zasługuje bliskie położenie obiektów sportowych oraz rekreacyjnych. Wałcz jest znany z Ośrodka Przygotowań Olimpijskich, który znajduje się niespełna 2 minuty od nowego osiedla mieszkalnego i oferuje wiele form aktywnego spędzania wolnego czasu tutejszym mieszkańcom.
Ze względu na bardzo atrakcyjny charakter najbliższej okolicy, mieszkańcy mają do dyspozycji wiele punktów widokowych, restauracji oraz pobliską przystań wodną. Do dyspozycji mieszkańców jest również pobliska ścieżka, prowadząca wzdłuż linii brzegowej jeziora, aż do zabytkowego centrum miasta.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowych mieszkań w Wałczu oferowanych przez Almar.

Artykul opublikowany: 2018-08-17 / w dziale: Nowe inwestycje