Nowoczesna inwestycja Lublańska Park na mapie Krakowa

2021-02-26

Cenisz sobie nowoczesne rozwiązania? Należysz do grona miłośników wielkomiejskiego klimatu? Inwestycja Lublańska Park to osiedle zlokalizowane w pobliżu Ronda Młyńskiego, a także w niedalekiej odległości od dużych biurowców: Quattro Business Park, Siemens czy Capgemini. Jeśli zależy Ci na tym, aby w szybki sposób dostać się do centrum miasta, to osiedle Lublańska Park umożliwia dojazd do Śródmieścia w niespełna 10 minut samochodem. Kilkadziesiąt metrów od inwestycji znajduje się przystanek autobusowy, z którego dostaniesz się w niemal każdy zakątek Krakowa. Sprawdź wszystkie funkcjonalności tej inwestycji!

Nowoczesna inwestycja Lublańska Park na mapie Krakowa

Lublańska Park - zamieszkaj w atrakcyjnej dzielnicy Krakowa

Jesteś aktywny zawodowo? A może stawiasz pierwsze kroki w rozwoju kariery? Lublańska Park to inwestycja zlokalizowana przy ul. Promienistych adresowana do dynamicznych osób, które lubią tempo życia dużego miasta. Osiedle powstało również z myślą o osobach szukających mieszkań inwestycyjnych. W niedalekiej odległości od osiedla jest Centrum Handlowe Serenada, w którym szybko i wygodnie zrobisz zakupy, a także Multikino oraz Park Wodny, gdzie będziesz móc zrelaksować się w czasie wolnym. Dodatkowym atutem dla osób aktywnych jest świetna infrastruktura ścieżek rowerowych, która spod budynku doprowadzi nas do urokliwego Parku Zaczarowanej Dorożki oraz pozostałych atrakcji Krakowa. 

O czym warto jeszcze wiedzieć? 

Osiedle Lublańska Park składa się z 5 kondygnacji. Liczy 131 funkcjonalnych i elastycznych pod względem aranżacji mieszkań. W zależności od Twoich potrzeb możesz wybrać swoje wymarzone mieszkanie spośród od dwu- do czteropokojowych lokali.

Każdy z nich posiada balkon lub taras, dzięki czemu możesz odpocząć po całym dniu na zewnątrz i jednocześnie cieszyć się pięknym widokiem. Wszystkie mieszkania są także doskonale doświetlone, dzięki dużym oknom idealnie współgrającym z nowoczesną elewacją budynku. Co więcej, na mieszkańców czekają specjalne miejsca parkingowe i komórki lokatorskie, które służą do przechowywania niezbędnych rzeczy. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą biura nieruchomości Wawel Service, gdzie znajdziesz więcej informacji na ten temat tej inwestycji. Mieszkania są już gotowe do odbioru - czekają na Ciebie! 

Jedno jest pewne - inwestycja przy ul. Promienistych sprawdzi się wśród wszystkich osób, które cenią sobie oryginalne i niesztampowe rozwiązania. Lubisz wielkomiejski klimat i jednocześnie ważna jest dla Ciebie lokalizacja? Sprawdź wszystkie funkcjonalności tej inwestycji i skontaktuj się z Wawel Service! Mieszkania są dostępne od ręki!

Artykul opublikowany: 2021-02-26 / w dziale: Nowe inwestycje