Zamieszkaj na nowym Osiedlu Plażowa

2018-08-31

Osiedle Plażowa to znakomity adres w Białymstoku. Osiedle zlokalizowane zostało przy ul. Plażowej, w bezpośrednim sąsiedztwie Lasu Bagno. Co bardzo ważne, Osiedle Plażowa znajduje się w dogodnej części Białegostoku, a bliskość ważnych dróg powoduje, że dojazd do centrum lub poza Białystok jest komfortowy.

Zamieszkaj na nowym Osiedlu Plażowa

Decydując się na zakup mieszkania na Osiedlu Plażowa, oprócz bliskości Lasu Bagno, uzyskuje się również dostęp do znakomitego, znanego w całym Białymstoku, terenu rekreacyjnego. Stawy Dojlidzkie z Plażą Dojlidy to idealne miejsce na wypoczynek w gronie przyjaciół lub rodzinnym.

Osiedle Plażowa to kompleks 6 budynków, posiadających po 5 kondygnacji nadziemnych oraz 1 podziemną. Budynki zostały starannie zaprojektowane, w oparciu o najnowocześniejsze funkcjonalne rozwiązania. Równocześnie w trakcie realizacji prac budowlanych wykorzystuje się najlepszej jakości materiały. Oprócz nowych mieszkań o wysokim standardzie oraz miejscach postojowych w garażu podziemnym przygotowane zostaną lokale handlowe oraz usługowe. Wokół bloków na mieszkańców oczekiwać będzie starannie zaplanowana i wykonana zieleń oraz place zabaw.

Osiedle Plażowa


Mieszkania na Osiedlu Plażowa to niezwykle bogata oferta, skierowana praktycznie do każdego. Przygotowane zostały mieszkania o najróżniejszym metrażu, począwszy od 34 m2, a skończywszy na 64 m2. Mieszkania zostały zaprojektowane w taki sposób, że gwarantują ogromną funkcjonalność i wygodę wszystkim lokatorom. Każde z mieszkań ma przypisaną piwnicę, a szybkość przemieszczania się pomiędzy piętrami gwarantują nowoczesne i ciche windy.

Osiedle Plażowa

Odwiedź stronę inwestycji: https://www.kombinatbud.com.pl/I/osiedle_plazowa

Artykul opublikowany: 2018-08-31 / w dziale: Nowe inwestycje