Osiedle Regaty na warszawskiej Białołęce od Dom Development

2018-07-23

Osiedle Regaty w warszawskiej Białołęce zostało przygotowane przez renomowanego i znanego dewelopera Dom Development. Zlokalizowane jest na północy Warszawy, przy ulicy Flisaków. Decydując się na ten adres, można mieć pewność zamieszkania w niezwykle spokojnej i zielonej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku. W pobliżu inwestycji znajdują się akweny wodne, w tym Kanał Żerański.

Osiedle Regaty na warszawskiej Białołęce od Dom Development

Osiedle Regaty jest doskonale skomunikowane z centrum Warszawy. Równocześnie lokalizacja osiedla sprawia, że wyjazd ze stolicy w kierunku północnym jest niezwykle komfortowy i szybki. Do centrum Warszawy można dostać się zarówno własnym samochodem, jak i za pomocą komunikacji miejskiej. 

W pobliżu inwestycji znajdują się liczne placówki handlowe, punkty usługowe, a także obiekty użyteczności publicznej, takie jak np. przedszkola i szkoły.

 

Inwestycja Osiedle Regaty

Osiedle Regaty to łącznie 7 obiektów, które przykuwają uwagę swoim kameralnym stylem. Obecnie użytkowane są 4 obiekty, natomiast w roku 2019 przekazane zostaną 3 kolejne budynki. Budynki na Osiedlu Regaty posiadają 3 piętra oraz jedną kondygnację podziemną. W ramach nowego etapu inwestycji zostanie przygotowanych 179 lokali mieszkalnych. Zaletą zamieszkania na Osiedlu Regaty jest fakt, że na każdym piętrze znajdują się maksymalnie 3 lokale mieszkaniowe.

../media/art/70/osiedle regaty2.jpg

Deweloper Dom Development gwarantuje elastyczność ofertową, która przejawia się tym, że można wybierać z mieszkań mających 2,3 oraz 4 pokoje. Metraże mieszkań zaczynają się na 34, a kończą na 83 metrach kwadratowych. W cenie każdego mieszkania jest balkon, taras lub ogródek (w zależności od wybranego lokalu).

../media/art/70/osiedle regaty3.jpg

Całość osiedla, budynków, została zaprojektowana w niezwykle staranny sposób i wykonana na podstawie najnowocześniejszych trendów w budownictwie. Wybierając na elewacje odcienie bieli i beżu uzyskano niezwykle estetyczne efekt całościowy. Ogromną wagę przyłożono do części wspólnych, wypoczynkowych, dzięki czemu na osiedlu znajdują się starannie przygotowane tereny zielone, pozwalające na wypoczynek, osiągnięcie komfortu po niezwykle ciężkim dniu pracy. Dla najmłodszych przygotowano nowoczesny i atestowany plac zabaw.

../media/art/70/osiedle regaty4.jpg

Zmotoryzowani mieszkańcy Osiedla Regaty będą mogli skorzystać z funkcjonalnych i nowoczesnych garaży podziemnych, a także miejsc postojowych. Nad bezpieczeństwem mieszkańców czuwać będzie całodobowa ochrona, system monitoringu. Cały teren osiedla będzie w pełni ogrodzony.

I etap inwestycji Osiedla Regaty będzie dostępny we wrześniu 2019 roku, II etap w październiku 2019 roku.

Zobacz profil inwestycji: Osiedle Regaty

Artykul opublikowany: 2018-07-23 / w dziale: Nowe inwestycje