Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu
Osiedle Migdałowe
Osiedle Migdałowe
Osiedle Migdałowe

Osiedle Migdałowe

Pępowo, ul. Rejtana

Opis inwestycji

Osiedle Migdałowe to inwestycja realizowana przez nas w spokojnej, kameralnej miejscowości Pępowo. Miejscowość ta znajduje się zaledwie 10 km od Gdańska. Taka lokalizacja to gwarancja największego komfortu, pełnego spokoju, ucieczki od betonowego miasta ale równocześnie łatwość w dotarciu zarówno do Gdańska, Sopotu czy Gdynia jak i na Kaszuby, do autostrady A1.

Osiedle Migdałowe jest naszą kolejną inwestycją mieszkaniową która realizujemy w pobliżu Trójmiasta. Niezwykły komfort w podróżowaniu zarówno do Trójmiasta jak i na Kaszuby, a także kameralny charakter miejscowości Pępowo sprawiają, że to doskonałe miejsce by osiąść tutaj na stałe. Tylko 10 km do Gdańska to znakomita odległość.

Taka lokalizacja to znakomita informacja dla wszystkich tych którzy uwielbiają w wolnych chwilach oddawać się aktywnemu stylowi życia jak i dla tych którzy po pracy marzą o ciszy i spokoju, chcą pozostawić za sobą zgiełk wielkiego miasta. Najlepsze opcje komunikacyjne gwarantuje nowoczesna kolej metropolitalna, a także nieduża odległość od obwodnicy czy też autostrady A1. W miejscowości znajdują się również przystanki autobusowe.

Dodatkowe dane:

Powierzchnie dodatkowe:
Garaż, Garderoba, Wiatrołap
Typ budynku:
Segment
Liczba budynków:
9
Liczba kondygnacji:
2

Zalety inwestycji

przyjazna okolica bliskość terenów zielonych, natury nowoczesna architektura
Okolica

Pępowo, niezwykle spokojna, malownicza miejscowość na pograniczu Gdańsku, w gminie Żukowo. To miejsce idealne do zamieszkania. Z jednej strony bliskość Gdańska, Gdynia, Sopotu, z drugiej sąsiedztwo spokojne, bezpieczne, z dala od wielkomiejskiego zgiełku. W pobliżu inwestycji Osiedle Migdałowe znajduje się szkoła podstawa, a także sklep i tereny rekreacyjne.

Kilometr z okładem dzieli mieszkańców Osiedla Migdałowego od stacji PKM (Pomorska Kolej Metropolitalna) dzięki której można komfortowo dotrzeć do Trójmiasta oraz na Kaszuby.

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Informacje o deweloperze

PLATINUM INVEST to deweloper który już od 2010 roku działa niezwykle prężnie na rynku budowy domów oraz mieszkań. Inwestycje realizowane są głównie na Pomorzu. Firma prowadzi działania na każdym etapie inwestycji, od wyboru lokalizacji i zakup gruntów, aż do przekazania mieszkań czy domów Klientom.

Niezwykle innowacyjna oraz nowoczesna architektura naszych budynków, powstała w wyniku współpracy z najlepszą pracownią architektoniczną oraz niezwykłe funkcjonalność wszystkich elementów to gwarancja udanych zakupów, spełnienie wymagań najwyższych standardów mieszkaniowych

Biuro sprzedaży
Adres biura:
Al. Grun­waldzka 469, 80–309 Gdańsk
Godziny pracy:
pn.-pt. 09:00 – 19:00
sb. 09:00 – 14:00
Telefon:
58 558 53 53
Adres email:
kontakt@tyszkiewicz.pl
Lokalizacja