Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu
Osiedle Bliskie
Osiedle Bliskie
Osiedle Bliskie

Osiedle Bliskie

Plewiska, ul. Grunwaldzka 597

Opis inwestycji

Kominek i widok z kanapy na ogródek. Czy potrzeba więcej do szczęścia?

Po całym dniu pracy przychodzi czas, kiedy wreszcie możesz spojrzeć w dal, rozprostować kości, usiąść wygodnie na swojej kanapie i zaznać relaksu. W sezonie letnim możesz nacieszyć oko swoim przydomowym ogródkiem, a w jesienne i zimowe wieczory ogrzać się przy kominku.
Jeżeli tylko zechcesz, znajdziesz tu również wspaniałe miejsce na kącik komputerowy, bibilioteke lub zakątek czytalenika.

Zaprojektowaliśmy domy tak, aby mieszkańcy mogli w dowolny i wygodny sposób zagospodarować swoje codzienne otoczenie. Począwszy od salonu, kończąc na sypialni, zawsze będziesz czuć się swobodnie! Precyzyjnie przemyślany przez naszych architektów układ przestrzenny pomieszczeń zadziwi najbardziej wymagających domowników. Spełnisz tu również swoje aspiracje kulinarne. Zagospodaruj kuchnię tak, aby wszystko było pod ręką! Doskonały układ pomieszczeń na każdej z kondygnacji sprawdza się w codziennym życiu. Na parterze salon z kuchnią, na piętrze sypialnie i łazienka, a na poddaszu Twój własny azyl, z którego możesz zrobić co tylko zechcesz - pokój filmowy, domowe studio nagrań, samotnię z barkiem lub kącik gracza. Tutaj nikt nie będzie Ci przeszkadzał. Dzięki nowatorskim rozwiązaniom będziesz zawsze o krok do przodu! Nasz dom to wprost idealne miejsce do wychowywania dzieci. Wystarczy miejsca do zabawy!

Dodatkowe dane:

Udogodnienia:
kominek, teren ogrodzony
Powierzchnie dodatkowe:
Ogródek, Poddasze, Wiatrołap, podjazd
Typ budynku:
Segment
Liczba budynków:
8
Liczba kondygnacji:
3

Zalety inwestycji

dobra lokalizacja bezpieczne osiedle funkcjonalny układ pomieszczeń
Okolica

Pracujesz w Poznaniu? A może jeździsz tam często na zakupy lub w innych sprawach? Jakakolwiek jest to potrzeba, masz pewność szybkiego połączenia ze stolicą Wielkopolski. Zapomnij o żmudnych dojazdach, o niepotrzebnych nerwach i stracie czasu. Jednocześnie, nasze osiedle leży w pobliżu obwodnicy zachodniej i węzła komunikacyjnego na Junikowie. Wszystkie te kluczowe punkty będą w zasięgu Twojego nowego domu na Osiedlu Bliskim (ul. Grunwaldzka 597, Plewiska).

Standard wykończenia

standard wykończenia
PDF

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Informacje o deweloperze

Firma Jandach na pierwszym miejscu stawia Człowieka. Każdy Klient, każda osoba przybywająca do naszej firmy to indywidualność, dlatego każdy może liczyć na specjalne traktowanie, na przygotowanie oferty dopasowanej do konkretnych potrzeb. Takie działania są priorytetem w naszej firmie dzięki czemu wszyscy Klienci mogą mieć pewność otrzymania znakomitej oferty

Biuro sprzedaży
Adres biura:
ul. Skryta 21, 62-064 Plewiska/Poznań
Telefon:
885 498 090
Adres email:
biuro@jandach.pl
Lokalizacja