Płytki ceramiczne Imola – luksusowe wykończenie podłóg i ścian

2020-07-17

Włoska firma Imola rozpoczęła swoją działalność już ponad 145 lat temu. Dzisiaj jest jednym z największych producentów płytek ceramicznych we Włoszech, który eksportuje je również do wielu krajów na świecie. Luksusową ceramikę od Imola można kupić także w Polsce. Gdy poszukujesz wyjątkowych płytek do łazienki, kuchni czy salonu, Imola to sprawdzony wybór!

Płytki ceramiczne Imola – luksusowe wykończenie podłóg i ścian

Dobór odpowiednich płytek ceramicznych powinien bazować zarówno na ich estetyce, jak również jakości. Włoskie płytki Imola łączą w sobie te dwie zalety, dzięki czemu mogą spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Imola – modne płytki ceramiczne

Projektanci Imola stale tworzą wyjątkowe wzory ceramiki, która podąża za najnowszymi trendami. Gdy poszukujesz płytek, które będą idealnie wpisywały się w najnowsze trendy, ale jednocześnie będą udanym wyborem na wiele lat ze względu na swój ponadczasowy wygląd, Imola to sprawdzony wybór. Na szczególną uwagę zasługują płytki Imola wzorowane na modnych teraz betonowych nawierzchniach, a także płytki ceramiczne przypominające drewno. Betonowe płytki świetnie wpisują się w industrialne przestrzenie, nadając im surowy wygląd. Z kolei płytki drewnopodobne wprowadzają do wnętrz atmosferę przytulności. W kolekcji płytek o wzorach drewna na szczególną uwagę zasługują również te, które pozwalają na uzyskanie wzoru pałacowych parkietów. Imola to również znany producent płytek marmurowych. Ten naturalny kamień jest uznawany za najpiękniejsze wykończenie nowoczesnych i klasycznych wnętrz. Oferowane przez Imola płytki marmurowe pięknie prezentują się na ścianach oraz na podłogach, dając ekskluzywny efekt. Dostępne są w wielu kolorach – bieli, czerni, beżu. Oczywiście, to tylko wybrane płytki Imola, ponieważ marka oferuje znacznie więcej wspaniałych kolekcji, które mogą przypaść do gustu każdemu amatorowi designu, dla których liczy się również wysoka jakość. Produkty tej włoskiej manufaktury mogą spełnić wszystkie te wymagania.

Płytki Imola – gdzie można je kupić?

Aktualnie płytki Imola dostępne są także w Polsce. Można zapoznać się z nimi w wybranych salonach łazienkowych na terenie całego kraju, a także w sklepach internetowych, które współpracują bezpośrednio z hurtownikami włoskiej ceramiki. Płytki ścienne i płytki podłogowe Imola to zatem wspaniały wybór do wielu wnętrz. Mogą uświetnić łazienkę i nadać jej ponadczasowy, wyjątkowo elegancki wygląd, ale również można wykończyć nimi kuchnię, salon, przedpokój czy korytarz. Imola to wiele wspaniałych propozycji do każdego wnętrza!

Artykul opublikowany: 2020-07-17 / w dziale: Aranżacja wnętrz