Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu
Baltic Park Pogorzelica
Baltic Park Pogorzelica
Baltic Park Pogorzelica

Baltic Park Pogorzelica

Pogorzelica, ul. Wojska Polskiego (7B-7D)

Opis inwestycji

Baltic Park Pogorzelica składa się z trzech budynków apartamentowych oraz jednego budynku z funkcją usługowo - hotelową zlokalizowanego od głównej ulicy Wojska Polskiego. Cały projekt wykonany w ramach nowoczesnej, oryginalnej architektury, znacznie wyróżniający się spośród tradycyjnej zabudowy pensjonatowej. W toku prac zadbano o najmniejsze detale wykończeniowe, stosując przy tym najlepsze materiały i komponenty budowlane.

Na tereni kompleksu został wykonany funkcjonalny układ dróg dojazdowych, parkingów oraz ścieżek.

Dla najmłodszych mieszkańców został urządzony plac zabaw.

Wszystkim osobom zainteresowanym, ceniącym sobie wysoką jakość i komfort, proponujemy zakup lokalu o pwoierzchni od 27 do 47m2 z balkonejm / tarasem na piętrze lub z ogródkiem na parterze. Układ pomieszczeń został zaprojektowany z myślą o funkcjonalności i wygodzie użytkowania.

Oprócz lokali apartamentowych, oferujemy również zakup lokalu handlowego w budynku usytuowanych od głównej ulicy Wojska Polskiego na deptaku o pow. uż. od 47 do 224m2.

Z myślą o wygodzie naszych Klientów proponujemy w pełni wykończone apartamenty, w ramach opcji „SET IN” (w pełni wykończona łazienka, drzwi wewnętrzne, panele podłogowe firmy Villeroy&Boch).

Dla wszystkich planujących samodzielne aranże, oddajemy apartamenty w stanie deweloperskim. Każdy z lokali można aranżować dowolnie, według własnych potrzeb.

Dodatkowe dane:

Udogodnienia:
ogrodzenie działki, winda, monitoring, teren ogrodzony, plac zabaw
Powierzchnie dodatkowe:
Ogródek, Taras, Balkon, Przedsionek, teren rekreacyjny
Miejsca postojowe:
zewnętrzne
Realizacja inwestycji:
budowa zakończona
Typ budynku:
Apartamentowiec
Liczba budynków:
3
Liczba mieszkań:
171
Liczba kondygnacji:
4

Zalety inwestycji

150m od zejścia na plażę spokojna, cicha okolica w sercu lasu sosnowego zewnętrzne miejsca parkingowe (parking zamknięty, oświetlony, miejsca numerowane) pełna infrastruktura (drogi, chodniki, oświetlenie, ogrodzenie, monitoring) winda plac zabaw
Okolica

Baltic Park Pogorzelica to bez wątpienia znakomicie zaprojektowany kompleks budynków całorocznych, w których znajdują się zarówno nowoczesne apartamenty jak i lokale handlowe oraz gastronomiczne. Całość zlokalizowania tylko 150 metrów od przepięknej plaży nadbałtyckiej, która posiada tytuł „błękitnej flagi”. Wokół inwestycji rozciągają się wspaniałe lasy sosnowe; kompleks zlokalizowany jest w centrum Pogorzelicy, naprzeciwko znajdują się dwa równoległe zejścia na plażę.

Sąsiedztwo lasów, spokojna oraz cicha okolica i przede wszystkim piaszczysta plaża to atuty nadmorskiej miejscowości jaką jest Pogorzelica, stanowiącej idealne miejsce do wypoczynku całej rodziny.

Pogorzelica znajduje się w północnej części Pomorza Zachodniego, na terenie obszaru Natura 2000: „Trzebiatowsko – Kołobrzeski Pas Nadmorski”, podlegającego ochronie, a także na terenie obszaru ochrony ptaków: „Wybrzeże Trzebiatowskie”.

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Informacje o deweloperze

Master House Sp. z o.o. Sp. komandytowa należy do grupy kapitałowej Master Ltd. specjalizującej się w remontach maszyn i urządzeń okrętowych na jednostkach wielu światowych armatorów, funkcjonującej na rynku od 1990 roku. Wieloletnie doświadczenie oraz wypracowany kapitał stanowią fundament grupy kapitałowej Master Ltd., na podstawie którego są realizowane nowe przedsięwzięcia.

Biuro sprzedaży
Adres biura:
ul. Władysława IV 1, 70-651 Szczecin
Telefon:
539 96 96 96
Adres email:
office@master-house.com.pl
Lokalizacja