Polski rynek nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych bez tajemnic

2019-04-02

Szukasz mieszkania dla siebie i rodziny? Czy może jesteś przedsiębiorcą zainteresowanym nowinkami z branży nieruchomości? Zobacz, gdzie możesz spotkać się z największymi ekspertami i poznać ofertę liderów rynku.

Polski rynek nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych bez tajemnic

Targi mieszkań i domów

To największe targi poświęcone tematyce nieruchomości w Polsce. Odbywają się cyklicznie, co roku, w największych aglomeracjach kraju: Warszawie, Krakowie, Trójmieście, Łodzi, Wrocławiu i Poznaniu. Wystawia się na nich ponad 1000 wystawców, w tym między innymi: deweloperzy, pośrednicy sprzedaży, banki i doradcy finansowi. Dzięki pełnemu przekrojowi usługodawców, osoba zainteresowana zakupem mieszkania będzie miała możliwość w jednym miejscu znaleźć odpowiedzi na pytania dotyczące każdego etapu zakupu nieruchomości: od wyboru lokalu, aż do sposobu finansowania inwestycji i aranżacji wnętrz. Targi co roku cieszą się olbrzymim powodzeniem: organizatorzy szacują, że jedną edycję odwiedza średnio od siedmiu do dwunastu tysięcy zwiedzających.    

Czerp wiedzę ze źródeł  –wydarzenia towarzyszące

Każdej edycji targów towarzyszą dodatkowe wydarzenia, takie jak konferencje i panele dyskusyjne. Dzięki zebraniu w jednym miejscu najważniejszych przedstawicieli rynku nieruchomości, udało się stworzyć organizatorom przestrzeń do dzielenia się doświadczeniem i nowymi pomysłami na rozwój branży. To właśnie na takich imprezach, jak Targi mieszkań i domów, rodzą się innowacje, oraz prezentowane są interesujące case studies: zarówno z kraju jak i zagranicy. Wszystkie wydarzenia są otwarte zarówno dla zwiedzających jak i wystawców, dzięki czemu klient może wejść w bezpośredni kontakt z usługodawcą i uzyskać odpowiedzi na wszystkie nurtujące go pytania.

Liczne atrakcje i korzystne promocje

Dodatkowo, wystawcy zawsze przygotowują niespodzianki dla osób odwiedzających targi. Rabaty na mieszkania czy umowy deweloperskie, bezpłatne sprawdzanie zdolności kredytowej na stoiskach banków, oraz rabaty od firm projektujących wnętrza – to dobra okazja nie tylko na to, by zasięgnąć informacji, ale też by skorzystać z okazji.

Zakup własnego mieszkania to nie jest prosta sprawa. Warto podejmować przemyślane decyzje, poprzedzone dogłębnym badaniem  dostępnych ofert oraz aktualnej sytuacji na rynku finansowym. Odwiedzenie największych targów nieruchomości w Polsce jest z pewnością dobrym pomysłem dla każdego, kto np. planuje zakup własnego „em”.

Artykul opublikowany: 2019-04-02 / w dziale: Inwestowanie