Postaw na dekoracje loft do swojego mieszkania

2023-02-26

Fascynuje Cię styl industrialny i planujesz wprowadzić go do swojego mieszkania? A może już urządziłeś wnętrza w stylu loftowym i szukasz odpowiednich dodatków? Zobacz, jakie dekoracje i akcesoria są absolutnie niezbędne!

Postaw na dekoracje loft do swojego mieszkania

Dekoracje w stylu loft

Styl loftowy wyróżnia się przede wszystkim minimalizmem, surowością i industrialnym klimatem. Idealnie pasują do niego także geometryczne formy, metalowe elementy i czerń. Zastanawiasz się, na jakie dekoracje loft warto się zdecydować? Przede wszystkim pamiętaj, aby nie przesadzić z ich ilością, aby nie zaburzyły minimalistycznego charakteru wnętrz. Doskonale sprawdzą się ciemne geometryczne dekoracje na ścianę lub metalowe figurki przedstawiające np. zwierzęta. Oprócz tego możesz zainwestować w elementy z czarnej blachy, m.in. półki i podstawki na książki, kwietniki czy wieszaki. Szeroki wybór oryginalnych akcesoriów znajdziesz w ofercie sklepu internetowego https://sw-design.pl/loftowe-akcesoria. Produkty te wyróżnia wysoka trwałość i odporność na uszkodzenia. Są one malowane proszkowo, więc nie grożą im nieestetyczne zarysowania.

Akcesoria do loftowych wnętrz

Czasami zdarza się, że wnętrze urządzone w stylu loft okazuje się aż za surowe. W takiej sytuacji warto postawić na takie akcesoria, które nieco ocieplą pomieszczenia, a jednocześnie nie będą za bardzo odbiegać od założeń industrialnego stylu. Ciekawy klimat w Twoim mieszkaniu mogą stworzyć m.in. dodatki w tematyce zwierzęcej. Sprawdzą się również kwietniki z drewna i blachy, a także dębowe wiszące półki z metalowym obramowaniem. Oprócz tego postaw na odrobinę zieleni i ozdób swoje wnętrza roślinami. Z pewnością będą one świetnie kontrastować z czernią oraz surowym wystrojem mieszkania, a co ważne, jednocześnie go nie zaburzą.

Dekoracje loft do różnych pomieszczeń

Warto wiedzieć, że styl loftowy pasuje nie tylko do salonu. Tak naprawdę może się on sprawdzić w każdym pomieszczeniu. W jakie dekoracje loft warto zainwestować do poszczególnych wnętrz? Jeśli szukasz akcesoriów do łazienki, wybierz czarne uchwyty na papier toaletowy i wieszaki na ręczniki. Z kolei na korytarzu sprawdzi się lustro z ciemnym obramowaniem i surowy kwietnik. W kuchni również możesz postawić czarne blaszane elementy, np. donice czy półki na przyprawy.

Jak widać, dekoracje w stylu loft mogą nadać Twoim wnętrzom niepowtarzalnego charakteru. Warto postawić na blaszane, geometryczne akcesoria. Doskonale sprawdzają się także czarne dodatki i motywy zwierzęce.

Artykul opublikowany: 2023-02-26 / w dziale: Aranżacja wnętrz