Poznaj nowoczesne osiedle Zielony Gaik i zamieszkaj w zielonej części Krakowa!

2019-07-16

Coraz więcej osób mieszkających i pracujących w Krakowie poszukuje wygodnego i dogodnie położonego domu na terenie miasta. Osiedle Zielony Gaik to kameralna inwestycja składająca się z 7 domów w zabudowie bliźniaczej i wolnostojącej, które zaprojektowane zostały specjalnie z myślą o potrzebach i wymaganiach współczesnych rodzin. Domy na sprzedaż Zielony Gaik zlokalizowane są w północnej części Krakowa oferując dogodny dojazd do centrum miasta oraz pozostałych dzielnic Krakowa.

Poznaj nowoczesne osiedle Zielony Gaik i zamieszkaj w zielonej części Krakowa!

Domy na sprzedaż Zielony Gaik – zielona enklawa na mapie Krakowa

Osiedle Zielony Gaik to zespół domów jednorodzinnych usytuowany w spokojnej i zielonej okolicy, w północnej części Krakowa. Zachowanie jego wypoczynkowego charakteru na zawsze gwarantuje plan zagospodarowania przestrzennego „Tonie-Łąki”, który ustanowił bezpośrednio przylegające do osiedla tereny jako zielone o rolniczym charakterze. Mieszkańcy osiedla wraz z jego wprowadzeniem w życie w czerwcu 2018 r. zyskali więc pewność, że najbliższa okolica ich domów na zawsze zachowa swój rekreacyjny charakter stając się zieloną oazą na terenie Krakowa.

Ponadto, w bliskim sąsiedztwie osiedla wkrótce ma powstać park rekreacyjno-wypoczynkowy wraz ze ścieżkami rowerowymi, które dochodzić mają aż do Ojcowskiego Parku Narodowego. Domy na sprzedaż Zielony Gaik to więc doskonała inwestycja mieszkaniowa dla wszystkich osób, które pragną zamieszkać w zielonej, spokojnej okolicy dobrze połączonej z pozostałymi częściami Krakowa. Całe zielone osiedle jest bowiem świetnie skomunikowane z pozostałymi częściami miasta oraz ważnymi węzłami komunikacyjnymi przechodzącymi w jego najbliższej okolicy. W odległości zaledwie 100 m znajduje się przystanek MPK, a aby dotrzeć na Dworzec Główny w Krakowie należy pokonać zaledwie 9 km.

../media/art/210/zielony-gaik.jpg

Osiedle Zielony Gaik i jego charakterystyka

Osiedle Zielony Gaik to kameralny zespół 7 domów w zabudowie bliźniaczej i wolnostojącej. Każdy dom posiada szeroki podjazd, własny garaż na 1 auto oraz 2 naziemne miejsca postojowe. Zielonego charakteru osiedla dopełniają starannie zaprojektowane nasadzenia przed domem oraz zagospodarowane ogródki przeznaczone do dyspozycji poszczególnych mieszkańców. Domy usytuowane są na przestronnych działkach oraz mają zagwarantowane optymalne nasłonecznienie przez cały rok. Każdy budynek mieszkalny został wykończony przy użyciu doskonałej jakości, trwałych materiałów oraz posiada charakterystyczny, zgodny z najnowszymi trendami architektonicznymi wygląd.

Nowoczesne domy na sprzedaż Zielony Gaik zlokalizowane są na kameralnym, kompletnie wyposażonym we wszystkie udogodnienia osiedlu położonym bezpośrednio przy drodze gminnej. Zaletą inwestycji jest jej wysoki standard techniczny, w którego poczet wchodzą takie udogodnienia, jak m. in. ogrzewanie podłogowe, wysoka energooszczędność domów, wentylacja mechaniczna oraz rekuperacja. Całe osiedle oraz poszczególne domy zostały zaprojektowane w taki sposób, aby były w stanie sprostać oczekiwaniom każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta poszukującego swojego zielonego miejsca na ziemi na terenie Krakowa.

Artykul opublikowany: 2019-07-16 / w dziale: Nowe inwestycje