Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
dotyczy oferty:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu
Arena Apartments
Arena Apartments
Arena Apartments

Arena Apartments

- dostępnych jest 6 mieszkań
Poznań, Grunwald, ul. Wojskowa
numer
pokoje
pow
piętro
cena
rzut
 

Opis inwestycji

Vis a vis Areny, przy ulicach Wojskowej i Wyspiańskiego przygotowano budynek mający 16 nowoczesnych mieszkań. Jedną z ich zalet jest to, że z okien rozpościera się przepiękny widok na City Park Poznań i Park Kasprowicza.

Design budynku wyróżniający się wśród wielu nowych inwestycji na rynku nieruchomości w Poznaniu. Do tego mieszkania funkcjonalne, do tego mieszkania do własnego aranżu. Ci co kochają bliskość natury będą zachwyceni otoczeniem, sąsiedztwem licznych terenów zielonych

IV kwartał 2017 to planowany termin oddania do użytku budynku z łączną ilością 16 mieszkań. W ramach inwestycji przygotowane zostaną lokale mieszkalne o powierzchni 58-151 m2, zarówno w postaci jednopoziomowej jak i dwupoziomowej. Mieszkania posiadają zaciszne tarasy oraz balkony zewnętrzne. Dla osób zainteresowanych mniejszymi powierzchniami przygotowano kawalerki posiadające antresolę. Powiedzmy sobie szczerze, że patrząc na Poznań ciężko o inwestycje na podobnym poziomie. Szyk, styl, elegancja, nowatorski design – to właśnie Arena Apartments.

Dodatkowe dane:

Powierzchnie dodatkowe:
Taras, Balkon, Pomieszczenie gospodarcze
Komórka lokatorska:
brak informacji
Miejsca postojowe:
76 miejsc postojowych w podziemnej hali garażowej
Realizacja inwestycji:
IV kwartał 2017 roku
Typ budynku:
Apartamentowiec
Liczba budynków:
1
Liczba mieszkań:
16
Liczba kondygnacji:
6

Zalety inwestycji

wysoki standard nowoczesna architektura mieszkania dwupoziomowe znakomita lokalizacja
Okolica

Największym atutem inwestycji jest jego lokalizacja, a mianowicie budynek znajduje się w centrum poznańskiej dzielnicy Łazarz. Blisko budynku znajduje się między innymi City Park Poznań (kompleks handlowy, hotelowy i apartamentowy), hala widowiskowo-sportowa Arena i Park Kasprowicza. W okolicy równocześnie zaplanowana jest jedynie zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna.

Miejsce to jest znakomicie skomunikowane ze ścisłym centrum Poznania, a także pozostałymi dzielnicami oraz autostradą. Dla mieszkańców ważna informacja, w pobliżu inwestycji znajdują się sklepy oraz placówki usługowe, a także szkoły, kościół, szpital czy też komunikacja miejska.

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
dotyczy oferty:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Zobacz również:

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
dotyczy oferty:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Informacje o deweloperze

Duda Development jest deweloperem który skupia się na działaniach na rynku nieruchomości w Poznaniu. Od lat budowana renoma i rzetelność dewelopera odznacza się ogromnym zaufaniem ze strony wielu klientów. Gwarantujemy naszym Klientom doskonałe miejsca do zamieszkania, a także idealnie przygotowane lokale do wynajęcia. Zdajemy sobie sprawę z tego, że istotnym elementem każdej inwestycji jest doskonale wybrana lokalizacja.

Biuro sprzedaży
Adres biura:
ul. Grunwaldzka 52, 60-311 Poznań
Telefon:
61 646 84 44
Adres email:
arenaapartments@dudadevelopment.pl
Lokalizacja