Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
dotyczy oferty:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu
Arena Apartments
Arena Apartments
Arena Apartments

Arena Apartments

-
Poznań, Grunwald, ul. Wojskowa

Opis inwestycji

Vis a vis Areny, przy ulicach Wojskowej i Wyspiańskiego przygotowano budynek mający 16 nowoczesnych mieszkań. Jedną z ich zalet jest to, że z okien rozpościera się przepiękny widok na City Park Poznań i Park Kasprowicza.

Design budynku wyróżniający się wśród wielu nowych inwestycji na rynku nieruchomości w Poznaniu. Do tego mieszkania funkcjonalne, do tego mieszkania do własnego aranżu. Ci co kochają bliskość natury będą zachwyceni otoczeniem, sąsiedztwem licznych terenów zielonych

 

W przypadku pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji. Zapraszamy do zapoznania się z informacją, jakie działania podejmujemy w związku z epidemią: https://dudadevelopment.pl/aktualnosci/722-bezpieczenstwo_na_pierwszym_miejscu_duda_development_podczas_epidemii_koronawirusa

Inwestycja oddana do użytku w IV kwartale 2017 roku z łącznie 16 mieszkaniami. W ramach inwestycji przygotowano lokale mieszkalne o powierzchni 58-151 m2, zarówno w postaci jednopoziomowej jak i dwupoziomowej. Mieszkania posiadają zaciszne tarasy oraz balkony zewnętrzne. Dla osób zainteresowanych mniejszymi powierzchniami przygotowano kawalerki posiadające antresolę. Powiedzmy sobie szczerze, że patrząc na Poznań ciężko o inwestycje na podobnym poziomie. Szyk, styl, elegancja, nowatorski design – to właśnie Arena Apartments.

Dodatkowe dane:

Udogodnienia:
winda
Powierzchnie dodatkowe:
Taras, Balkon, Komórka
Komórka lokatorska:
przynależne do mieszkania
Miejsca postojowe:
76 miejsc postojowych w podziemnej hali garażowej
Realizacja inwestycji:
IV kwartał 2017 roku
Typ budynku:
Apartamentowiec
Liczba budynków:
1
Liczba mieszkań:
16
Liczba kondygnacji:
6

Zalety inwestycji

wysoki standard

nowoczesna architektura

mieszkania dwupoziomowe

znakomita lokalizacja

Okolica

Największym atutem inwestycji jest lokalizacja - budynek znajduje się w centrum poznańskiej dzielnicy Łazarz przy skrzyżowaniu ul. Wojskowej i ul. Wyspiańskiego. Blisko budynku znajduje się między innymi City Park Poznań (kompleks handlowy, hotelowy i apartamentowy), hala widowiskowo-sportowa Arena i Park Kasprowicza. W okolicy równocześnie zaplanowana jest jedynie zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna.

Miejsce to jest znakomicie skomunikowane ze ścisłym centrum Poznania, a także pozostałymi dzielnicami oraz autostradą. Dla mieszkańców ważna informacja, w pobliżu inwestycji znajdują się sklepy oraz placówki usługowe, a także szkoły, kościół, szpital czy też komunikacja miejska.

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
dotyczy oferty:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
dotyczy oferty:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Informacje o deweloperze

Duda Development jest deweloperem, który skupia się na działaniach na rynku nieruchomości w Poznaniu i w Łodzi. Od lat budowana renoma i rzetelność dewelopera odznacza się ogromnym zaufaniem ze strony wielu klientów. Gwarantujemy naszym Klientom doskonałe miejsca do zamieszkania, a także idealnie przygotowane lokale do wynajęcia. Zdajemy sobie sprawę z tego, że istotnym elementem każdej inwestycji jest doskonale wybrana lokalizacja.

Biuro sprzedaży
Adres biura:
ul. Grunwaldzka 52, 60-311 Poznań
Telefon:
605 25 88 88
Adres email:
arenaapartments@dudadevelopment.pl
Lokalizacja