Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu
Jackowskiego 47
Jackowskiego 47
Jackowskiego 47

Jackowskiego 47

Poznań, Jeżyce, ul. Jackowskiego 47

Opis inwestycji

Nowoczesny obiekt mieszkaniowy Jackowskiego 47 to miejsce idealne do zamieszkania. Całość obejmuje aż 155 mieszkań o różnorodnym metrażu. Oprócz tego na terenie inwestycji będzie starannie zaplanowana i wykonana zieleń, dobrana profesjonalnie mała architektura, a także teren rekreacyjny pozwalający aktywnie spędzać wolny czas.

Projekt Jackowskiego 47 to 155 mieszkań o powierzchni od 28 do 86 mkw. z możliwością ich łączenia. Każde z nich będzie posiadało co najmniej jeden balkon, loggię lub taras. Przy mieszkaniach położonych na parterze zostały zaprojektowane kameralne ogródki, a w oknach rolety. Mieszkańcy będą mieli do dyspozycji 155 miejsc postojowych w garażu podziemnym. Osiedle będzie w pełni dostępne dla osób niepełnosprawnych.

Inwestycja będzie ogrodzona i wyposażona w innowacyjny system monitoringu i kontrolę dostępu. Nad bezpieczeństwem przyszłych mieszkańców czuwać będzie całodobowa ochrona.

Dodatkowe dane:

Udogodnienia:
winda, monitoring, teren ogrodzony, ochrona całodobowa, plac zabaw
Powierzchnie dodatkowe:
Ogródek, Taras, Balkon, Loggia
Miejsca postojowe:
155 miejsc postojowych w garażu podziemnym
Typ budynku:
Blok
Liczba budynków:
1
Liczba mieszkań:
155
Liczba kondygnacji:
4

Zalety inwestycji

znakomita lokalizacja podziemny garaż plac zabaw pełne bezpieczeństwo, monitoring, ochrona i ogrodzenie
Okolica

Jeżyce to ciekawa dzielnica Poznania w której to realizowana jest inwestycja mieszkaniowa Jackowskiego 47. Oparta na kameralnym projekcie, gwarantująca bliskość centrum miasta. Wszyscy lubiący aktywność, rekreację będą zadowoleni z licznych atrakcji jakie daje sąsiedztwo. Stare ZOO, Park Sołacki czy Ogród Botaniczny Uniwersytetu Adam Mickiewicza to jedne z wielu ciekawych miejsc w okolicy. Dzielnica Jeżyce w ostatnich latach rozwija się dynamicznie dzięki czemu oprócz inwestycji mieszkaniowych powstaje tutaj różnorodna infrastruktura, niezbędna do prowadzenia komfortowego życia, sprawiająca, że nie trzeba podróżować w inne miejsca aby skorzystać z usług kulturalnych, rozrywkowych, handlowych i gastronomicznych.

Standard wykończenia

standard wykończenia
PDF

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Zobacz również:

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Informacje o deweloperze

Najważniejszy jest Klient. To nasze motto, doskonale zdajemy sobie sprawę, że nasi klienci to nie jedynie sieci handlowe, korporacje czy właściciele hoteli. Zdajemy sobie sprawę, że klient Echo Investment to człowiek, to ludzie którzy niebawem wejdą w posiadanie mieszkania, handlowe, stali bywalcy centrów handlowych, pracownicy korporacji oraz osoby korzystające z komfortowej bazy noclegowej. Musimy być w pobliżu naszych klientów, musimy w pełni znać wszystkiego jego marzenia, potrzeby. Tylko tak możemy gwarantować to co najlepsze.

Biuro sprzedaży
Adres biura:
Wojskowa 5/66, 60-792 Poznań
Godziny pracy:
pn.-pt. 09:00 – 17:00
Telefon:
664 900 466
Adres email:
info-poznan@echo.com.pl
Lokalizacja