Evergreen 365 Poznań Grunwald
od 6 927 zł/m2
od 44m2 do 79m2
Poznań, Grunwald, ul. Bukowska/Grochowska
Mieszkania w inwestycji Evergreen365 posiadają przestronne balkony które mogą być wykorzystane na wiele sposobów, dają poczucie komfortu i wygody. Na pierwszej kondygnacji przygotowano z kolei trawnik całoroczny który będzie na pewno pozytywnie odbierany przez mieszkańców, który stanie się oazą zieleni i spokoju. W Evergreen365 są również mieszkania posiadające balkonowe szklarnie które mogą okazać się miłym miejscem do relaksu, do prowadzenia małego ogródka czy też miejsca spotkań przy porannej kawie.
Arena Apartments Poznań Grunwald
od 71m2 do 95m2
Poznań, Grunwald, ul. Wojskowa
Vis a vis Areny, przy ulicach Wojskowej i Wyspiańskiego przygotowano budynek mający 16 nowoczesnych mieszkań. Jedną z ich zalet jest to, że z okien rozpościera się przepiękny widok na City Park Poznań i Park Kasprowicza. Design budynku wyróżniający się wśród wielu nowych inwestycji na rynku nieruchomości w Poznaniu.
Przylesie Marcelin III Poznań Grunwald
od 30m2 do 44m2
Poznań, Grunwald, ul. Jeleniogórska 1/3 B, 1/3 E
Realizacja etapu III Osiedla Przylesie Marcelin zakłada budowę dwóch budynków. Każdy z nich będzie posiadał po cztery piętra. Cały ten etap zakłada oddanie do użytkowania aż 188 mieszkań w różnych metrażach, zaczynających się od 27 m2, a skończywszy na 92 m2.
Atrium Poznań Grunwald
Poznań, Grunwald, ul. Bosa
. . .
Stara Cegielnia Poznań Grunwald
Poznań, Grunwald, ul. Ceglana 4
Stara Cegielnia zostało zlokalizowana w zielonej części miasta Poznań. Cała inwestycja przewiduje 259 mieszkań i 420 miejsc postojowych, a cała realizacja podzielona na 4 etapy. W ramach pierwszego etapu do użytku zostaną oddane 103 mieszkania, następnie kolejno 69 mieszkań oraz 87 mieszkań.
Osiedle Młody Grundwald Poznań Grunwald
Poznań, Grunwald, ul. Kamieniogórska
Doskonałe miejsce, posiadające swoją duszę, które na pewno spodoba się zarówno Poznaniakom jak i osobom które przygotowują się aby zamieszkać w tym mieście. To właśnie Osiedle Młody Grunwald. .
Górczyńska 46 Poznań Grunwald
Poznań, Grunwald, ul. Górczyńska 46
Górczyńska 46 to niezwykła okazja mieszkaniowa jakiej do tej pory trudno było szukać w Poznaniu. W ramach oferty przygotowano różnorodne mieszkania o powierzchni od 43 do 144 m2. Mieszkania posiadają ogródki, balkony lub tarasy.