Wille Wodziczki Poznań Jeżyce
Poznań, Jeżyce, ul. Drzymały 26
Wille przy Parku Wodziczki zostaną zrealizowane przy ul. Drzymały 26. Dwa kameralne budynki, każdy z nich posiadający po dwa piętra.
Osiedle Botaniczna Poznań Jeżyce
Poznań, Jeżyce, ul. Botaniczna
Przygotowanie Osiedla Botaniczna to przygoda z ogromnym ładunkiem kreatywności. Duża wolność w działaniach spowodowało, że przygotowane zostało osiedle nietuzinkowe, inne niż inne. Wszystko prezentuje się w sposób taki jaki sobie wyobrażaliśmy wcześniej.
Nowe Ogrody Poznań Jeżyce
Poznań, Jeżyce, ul. Janusza Meissnera
Nowoczesne osiedle Nowe Ogrody to znakomite miejsce do zamieszkania. Kompleks budynków powstaje na własnościowym gruncie. Realizacja pierwszej fazy osiedla związana jest z realizacją trzech etapów.
Kamienica Jeżyce Poznań Jeżyce
Poznań, Jeżyce, ul. Kościelna 17/19
Jeżyce w Poznaniu to ciekawe miejsce. Niezwykłość oraz mnogość kontrastów, miejsce gdzie nowoczesność idealnie spotyka się z tradycją. Niezwykle ciekawa i inspirująca architektura, bliskość centrum miasta oraz liczne tereny zielone.
Poznańska Poznań Jeżyce
Poznań, Jeżyce, ul. Poznańska
Cała inwestycja podzielona została na II etapy. Budynek Poznańska 3 ukończony został w II kwartale 2016, Poznańska 1 to oddanie do użytku w IV kwartale 2016 roku. Budynki mające 6 kondygnacji oraz garaż podziemny.