Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
dotyczy oferty:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu
Nowy Sołacz
Nowy Sołacz
Nowy Sołacz

Nowy Sołacz

-
Poznań, Jeżyce, ul. Grudzieniec

Opis inwestycji

Nowy Sołacz to kameralny zespół 4 domów jednorodzinnych położony przy pięknym, zielonym Parku Sołackim, w dzielnicy willowej, tuż obok ścisłego centrum Poznania. Inwestycja sąsiaduje także z  lasami wokół Jeziora Rusałka. To idealne miejsce dla wszystkich, którzy chcą odpocząć od codziennego zgiełku, a jednocześnie być w sercu miasta. To także doskonała alternatywa dla zabytkowych domów, których modernizacja wymaga kosztownych remontów.

Domy zostały zaprojektowane z myślą o maksymalnym komforcie ich Mieszkańców. Każdy z nich posiada kilkanaście pomieszczeń zlokalizowanych na dwóch poziomach. Na parterze znajduje się kuchnia, obszerny salon z jadalnią, której wymiary pozwolą zmieścić przy jednym dużym stole do 14 osób oraz toaleta z wydzieloną pralnią. Piętro tworzą trzy sypialnie, dwie łazienki, garderoba oraz pomieszczenie gospodarcze.

Wszystkie domy znajdują się na zamkniętym osiedlu z wygodnymi drogami wewnętrznymi, parkingiem, domofonem z kamerą i nowoczesnym systemem oświetlenia. Domy na Nowym Sołaczu zostały zaprojektowane z myślą o osobach, dla których liczy się nie tylko funkcjonalność, ale i piękno oraz design. Otoczenie pełne zieleni, podświetlane trawniki, oświetlone drogi i wejścia do lokali to elementy, które urzekną najbardziej wymagających Klientów.

Droga wewnetrzna oraz zagospodarowane tereny zielone przed domamu stanowia wspólna własność, natomiast każdy lokal ma wyznaczony ogród do wyłącznego korzystania oraz miejsca parkingowe. Co ważne, inwestor gwarantuje przyszłym Mieszkańcom prywatność – posadowienie domów, starodrzew oraz dosadzone drzewa będą naturalnie oddzielać sąsiadujące ze sobą posesje. 

Dodatkowe dane:

Udogodnienia:
teren ogrodzony
Powierzchnie dodatkowe:
Ogródek, Taras, Pomieszczenie gospodarcze, Garderoba, Pralnia, Kotłownia
Miejsca postojowe:
parking na terenie osiedla
Typ budynku:
Villa
Liczba budynków:
2
Liczba domów:
4
Liczba kondygnacji:
2

Zalety inwestycji

Największe zalety domu na Nowym Sołaczu:

lokalizacja - każdy dom na Nowym Sołaczu jest położony przy pięknym, zielonym Parku Sołackim, w dzielnicy willowej, tuż obok ścisłego centrum Poznania, co wiąże się z ograniczeniem czasu i kosztów związanych z dojazdami do centrum miasta bliskość przyrody - inwestycja znajduje się w najpiękniejszej dzielnicy z Parkiem Sołackim, a tuż obok jest Jezioro Rusałka i Park Wodziczki komfortowa zabudowa, gwarantująca prywatność - zostały dosadzone dodatkowe drzewa, naturalnie rozdzielające sąsiednie posesje; gwarancja prestiżu i komfortu każdy dom składa się z kilkunastu przestronnych pomieszczeń - ich układ gwarantuje maksymalny komfort i prywatność Mieszkańców alternatywa dla domów w starym budownictwie - niższe koszty ogrzewania, brak konieczności remontu i modernizacji gwarancja regularnego dbania o tereny zielone i infrastrukturę osiedlową 
Okolica

Inwestycja jest przygotowywana przy ulicy Grudzieniec na Sołaczu, w najbardziej prestiżowej, willowej dzielnicy Poznania. Sąsiaduje także z Parkiem Wodziczki i  lasami wokół Jeziora Rusałka. Nowy Sołacz jest znakomicie połączony z centrum miasta poprzez arterie miejskie i komunikację miejską. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się prywatne przedszkola, placówki edukacyjne, a także Uniwersytet Przyrodniczy. Tuż obok ulicy Grudzieniec znajduje się kilka lokali gastronomicznych, a także kawiarnie, zlokalizowane w zabytkowych, kameralnych budynkach. Nowy Sołacz to miejsce piękne i prestiżowe na mapie Poznania, które z pewnością zachwyci nawet najbardziej wymagających Mieszkańców. 

Standard wykończenia

Nowy Sołacz to także prestiż, design i wysoki standard wykończenia. Całe osiedle zostanie przygotowane w konwencji zamkniętej, między innymi z doskonale zaprojektowaną i zrealizowaną drogą wewnętrzną. Otoczenie pełne zieleni, podświetlane trawniki, oświetlone drogi i wejścia do lokali to elementy, które urzekną najbardziej wymagających Klientów.

Mieszkańcy otrzymają dostęp do prywatnego parkingu. System oświetlenia wraz z domofonami z kamerami zapewni najwyższy stopień bezpieczeństwa. Wiele terenów zielonych, starannie zaprojektowanych i przygotowanych, w tym dosadzenie drzew.

standard wykończenia
PDF

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
dotyczy oferty:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
dotyczy oferty:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Informacje o deweloperze

Norsk Development to poznańska firma deweloperska, która opiera się na osobach mających bogate doświadczenie, umiejętności i wiedzę związane z budownictwem. Jednym z celów firmy jest przygotowanie domów wyróżniających się na rynku nieruchomości swoim designem i funkcjonalnością, ale też starannie dobraną lokalizacją. Firma stawia sobie za cel przygotowanie i budowę ekskluzywnych domów, tylko i wyłącznie w starannie dobranych i atrakcyjnych, prestiżowych lokalizacjach. Kooperujemy z architektami posiadającymi bogate portfolio udanych realizacji. Pracujemy z myślą, że "Każdy detal ma znaczenie".

Biuro sprzedaży
Adres biura:
ul. Zagórze 2/23, 61-112 Poznań
Telefon:
61 666 3735
Adres email:
kontakt@norskdevelopment.pl
Lokalizacja