Dominikańska 9  Poznań Stare miasto
Poznań, Stare miasto, ul. Dominikańska 9
Przygotowaliśmy dwa nowoczesne apartamentowce Dominikańska 9 i Dominikańska 9A. To idealne rozwiązanie dla wszystkich chcących zamieszkać w centrum Poznania. Najważniejsze zadanie przy tej inwestycji to przygotowanie apartamentowca który będzie luksusowy, a jednocześnie zostanie dopasowany do zabudowy tej części miasta, niezwykle prestiżowej.
Nowe Winogrady Poznań Stare miasto
Poznań, Stare miasto, ul. Hawelańska
Osiedle Nowe Winogrady czyli znakomita inwestycja w sąsiedztwie parku Cytadela. To gwarancja idealnego dojazdu do centrum miasta, to rozbudowana infrastruktura i oczywiście mieszkania niezwykle funkcjonalne. .
Za Cytadelą Poznań Stare miasto
Poznań, Stare miasto, ul. Za Cytadelą 122 i 122a
Poznań, ul. Za Cytadelą 122 i 122a to lokalizacji inwestycji. To nowoczesny i niezwykle elegancki kompleks budynków apartamentowych wyposażony w hale garażowe.
Ogrody Różane Poznań Stare miasto
Poznań, Stare miasto, ul. Jasna Rola 36
Centrum wielkiego miasta ale i wrażenie sielanki związanej z życiem na łonie natury. Jeżeli chcecie skorzystać z okazji to właśnie Ogrody Różane gwarantują wam tego typu możliwości. Najlepsze standardy wykonania oraz niezwykle przystępne ceny to jedna z ciekawszych inwestycji w stolicy Wielkopolski.
Osiedle Hawelańska Poznań Stare miasto
Poznań, Stare miasto, ul. Hawelańska
Mieszkanie które spełnia Twoje wygórowane oczekiwania, wpasowuje się doskonale w Twój standard czekają właśnie na osiedlu Hawelańska. Nowoczesne budynki oparte na nowoczesnej i oryginalnej architekturze. Osiedle to nie tylko budynki mieszkalne.
Maraton Gardens Poznań Stare miasto
Poznań, Stare miasto, ul. Maratońska 3
Maraton Gardens jest inwestycją niezwykle nowoczesną, zlokalizowaną w jednym z najlepszych miejsc w Poznaniu. Doskonałe skomunikowanie z centrum, innymi dzielnicami to gwarancja szybkiego przemieszczenia się. Całość inwestycji to 6 apartamentowców.