Dominikańska 9  Poznań Stare miasto
Poznań, Stare miasto, ul. Dominikańska 9
Przygotowaliśmy dwa nowoczesne apartamentowce Dominikańska 9 i Dominikańska 9A. To idealne rozwiązanie dla wszystkich chcących zamieszkać w centrum Poznania. Najważniejsze zadanie przy tej inwestycji to przygotowanie apartamentowca który będzie luksusowy, a jednocześnie zostanie dopasowany do zabudowy tej części miasta, niezwykle prestiżowej.
Nowe Winogrady Poznań Stare miasto
Poznań, Stare miasto, ul. Hawelańska
Osiedle Nowe Winogrady czyli znakomita inwestycja w sąsiedztwie parku Cytadela. To gwarancja idealnego dojazdu do centrum miasta, to rozbudowana infrastruktura i oczywiście mieszkania niezwykle funkcjonalne. .
Za Cytadelą Poznań Stare miasto
Poznań, Stare miasto, ul. Za Cytadelą 122 i 122a
Poznań, ul. Za Cytadelą 122 i 122a to lokalizacji inwestycji. To nowoczesny i niezwykle elegancki kompleks budynków apartamentowych wyposażony w hale garażowe.
Ogrody Różane Poznań Stare miasto
Poznań, Stare miasto, ul. Jasna Rola 36
Centrum wielkiego miasta ale i wrażenie sielanki związanej z życiem na łonie natury. Jeżeli chcecie skorzystać z okazji to właśnie Ogrody Różane gwarantują wam tego typu możliwości. Najlepsze standardy wykonania oraz niezwykle przystępne ceny to jedna z ciekawszych inwestycji w stolicy Wielkopolski.
Osiedle Hawelańska Poznań Stare miasto
Poznań, Stare miasto, ul. Hawelańska
Mieszkanie które spełnia Twoje wygórowane oczekiwania, wpasowuje się doskonale w Twój standard czekają właśnie na osiedlu Hawelańska. Nowoczesne budynki oparte na nowoczesnej i oryginalnej architekturze. Osiedle to nie tylko budynki mieszkalne.
Osiedle Jaśminowe Poznań Stare miasto
Poznań, Stare miasto, ul. Karpia 29
14 kameralne budynki tworzą całość Osiedla Jaśminowe. Na jego terenie oprócz mieszkań znajdują się place zabaw, teren rekreacyjny. Całość inwestycji uzupełniona o zieleń starannie dopasowaną, a także małą architekturę.
Maraton Gardens Poznań Stare miasto
Poznań, Stare miasto, ul. Maratońska 3
Maraton Gardens jest inwestycją niezwykle nowoczesną, zlokalizowaną w jednym z najlepszych miejsc w Poznaniu. Doskonałe skomunikowanie z centrum, innymi dzielnicami to gwarancja szybkiego przemieszczenia się. Całość inwestycji to 6 apartamentowców.