Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu
Osiedle Żytnia
Osiedle Żytnia
Osiedle Żytnia

Osiedle Żytnia

Reguły, ul. Żytnia

Opis inwestycji

Nowoczesna inwestycja Osiedle Żytnia to najlepsza lokalizacja, pod Warszawą, miejscowość Reguły. Kompleks mieszkaniowy który składa się łącznie z 12 budynków. W ramach tych budynków powstaną 44 segmenty (mające dwie kondygnacje), o metrażach od 154 do 183 m2. Dodatkowo garaże i poddasza. Segmenty posiadać będą również własne ogrody

Architektura osiedla to wysmakowane połączenie elegancji i nowoczesności. Zastosowanie neutralnych barw i prostej formy elewacji sprawia, że Osiedle Żytnia doskonale komponuje się z otoczeniem. Dodatkowym walorem jest przemyślana koncepcja zagospodarowania w zieleń. Ogrody okalające budynki są nie tylko estetycznym dopełnieniem dla architektury, ale zapewniają mieszkańcom miejsce wypoczynku i relaksu.

Domy, które oddajemy do Państwa dyspozycji zostały tak zaprojektowane, by zapewnić maksymalną wygodę i funkcjonalność użytkowania. Konstrukcja budynków umożliwia indywidualną aranżację przestrzeni mieszkalnej, a doprowadzenie mediów do poddasza pozwala na jego adaptację i wygospodarowanie dodatkowej powierzchni użytkowej. Wydzielone i ogrodzone ogrody oraz tarasy pozwolą Państwu na zaadaptowanie własnej przestrzeni również poza budynkiem.

Osiedle jest w całości ogrodzone, z bramą wjazdową otwieraną automatycznie. Każde z mieszkań posiada też okablowanie do instalacji alarmowej.

Dodatkowe dane:

Udogodnienia:
teren ogrodzony
Powierzchnie dodatkowe:
Ogródek, Taras, Pomieszczenie gospodarcze, Garaż, Garderoba, Poddasze, Wiatrołap
Typ budynku:
Segment
Liczba budynków:
12
Liczba domów:
14
Liczba kondygnacji:
3

Zalety inwestycji

atrakcyjna lokalizacja nowoczesna architektura funkcjonalność i wygoda bezpieczeństwo
Okolica

Osiedle zlokalizowane w cichej, spokojnej okolicy, w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej, jest idealnym miejscem dla rodziny. Z dala od wielkomiejskiego zgiełku, ale też na tyle blisko centrum Warszawy(12 km), by pozwolić na sprawny dojazd do pracy czy szkoły. Niewątpliwą zaletą tej lokalizacji jest doskonałe położenie komunikacyjne. Bliskość pętli autobusowej (5 min) umożliwiające dojazd do centrum Warszawy lub do PKP Warszawa Ursus, czy połączenie do centrum kolejką WKD umożliwi swobodną komunikację osobom bez własnego samochodu. Dla zmotoryzowanych atutem stanie się bliskość (1000 m) wjazdu na Południową Obwodnicę Warszawy).W bezpośrednim sąsiedztwie kompleksu znajduje się niepubliczne przedszkole, sklep spożywczy, a w odległości 15 min drogi pieszo Szkoła Podstawowa. Do najbliższego Centrum handlowego można dojechać w 10 min.

Standard wykończenia

standard wykończenia
PDF

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Informacje o deweloperze

KAZBUD Development to firma której specjalizuje się w licznych pracach budowlanych, przygotowuje konstrukcje budynków jednorodzinnych jak i wielokondygnacyjnych. Zajmuje się także realizacją hal przemysłowych, przygotowanie i budową przyłączy i instalacji sanitarnych.

Biuro sprzedaży
Adres biura:
ul. Żytnia 17, 05-816 Reguły
Telefon:
882 81 88 88
Adres email:
info@osiedlezytnia.pl
Lokalizacja