Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu
Osiedle Srebrne Klony
Osiedle Srebrne Klony
Osiedle Srebrne Klony

Osiedle Srebrne Klony

Rzeszów, Drabinianka, ul. Miła 25

Opis inwestycji

Nasze Osiedle Srebrne Klony zostało przewidziane na realizację w dwóch etapach. Pierwszy z nich został ukończony w roku 2013. Teraz jesteśmy na etapie początkowym etapu II. Nasze osiedle więc nie jest niczym przypadkowym, wszystko zostało starannie zaprojektowane, każdy detal tworzy jedną, wspólną całość. To powoduje, że mamy do czynienia z mieszkaniami o wyjątkowej jakości, gwarantującym mieszkańcom najwyższy poziom komfortu, możliwość zamieszkania w miejscu spokojnym ale i pozwalającym na szybkość docierania do najważniejszych miejsc w mieście.

Srebrne Klony znajdują się przy ulicy Miłej, w niezwykle urokliwej i spokojnej dzielnicy Rzeszowa- Drabinianka. Dzielnica ta cieszy się od lat powodzeniem Klientów właśnie z uwagi na warunki jakie w niej panują. Nasze osiedla, jego jakość opiera się na doskonałych projektach budynków mieszkalnych. Odpowiednie odległości między innymi, odpowiednie przestrzenie powodują, że można zachować pełną prywatność i odczuwać pełną swobodę. Równocześnie projektując Srebrne Klony II wiedzieliśmy, że właśnie odpowiednie przestrzenie, swoboda pozostawiona mieszkańcom, kameralny charakter budynków, to wszystko wpływa na zadowolenie, na spełnianie marzeń naszych Klientów. Każde z mieszkań przez nas przygotowanych wyposażone zostało w odpowiedniej wielkości balkon. Zaczynają prace nad inwestycją, nad projektami wiedzieliśmy jedno – należy stworzyć mieszkania maksymalnie funkcjonalne, które łączą w sobie nowoczesność z klasyką. Zwracanie uwagi na najdrobniejsze elementy oraz niezwykle dokładne wykończenie to podstawa działania naszej firmy

Dodatkowe dane:

Udogodnienia:
plac zabaw
Powierzchnie dodatkowe:
Ogródek, Taras, Balkon, Pomieszczenie gospodarcze
Komórka lokatorska:
pomieszczenia gospodarcze
Typ budynku:
Blok
Liczba budynków:
8
Liczba kondygnacji:
3

Zalety inwestycji

  • boisko sportowe

  • funkcjonalne układy mieszkań

  • plac zabaw

  • funkcjonalne układy mieszkań

  • mała dzielnica

Okolica

Osiedle znajduje się w znakomitym punkcie Rzeszowa, bliskość al. Wł. Sikorskiego oraz Rejtana to gwarancja doskonałego skomunikowania. Dojazd do takich obiektów handlowych jak Media Markt, Castorama, Centrum BOZ, Tesco, Galerii Millenium czy multikina Helios nie jest problematyczny. Oprócz tego w pobliżu naszej inwestycji znajduje się Uniwersytet Rzeszowski i Politechnika Rzeszowska ze znakomitym dojazdem z przystanku obok osiedla. Plany na przyszłość to budowa szkoły, a także przebudowa ulicy Miłej dzięki czemu znacząco wzrośnie poziom życia, komunikacja będzie jeszcze lepiej funkcjonowała.

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Informacje o deweloperze

Od roku 1989 Firma Budowlano-Usługowa AKRO proponuje liczne usługi, między innymi deweloperskie. Na początku proponowaliśmy drobne usług ale z czasem nasza firma się rozrastała i realizowała coraz większe zlecenia. Od lat już należymy do klubu GAZELE BIZNESU, a także zostaliśmy sklasyfikowani na prestiżowej liście najbardziej dynamicznie rozwijających się firm, tworzonej przez Dziennik Puls Biznesu. Wśród naszych wyróżnień znajdziecie również certyfikat „Przejrzysta Firma” FORBSA i D&B Worldwide Network.

Biuro sprzedaży
Adres biura:
ul. Ks. Jałowego 23a, 35-010 Rzeszów
Telefon:
17 85 81 016
Adres email:
mieszkania@akrodom.pl
Lokalizacja