Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu
Osiedle Zawiszy
Osiedle Zawiszy
Osiedle Zawiszy

Osiedle Zawiszy

Rzeszów, Staroniwa, ul. Architektów

Opis inwestycji

Osiedle Zawiszy jest niezwykle nowoczesnym projektem mieszkaniowym. Składa się ono z 19 bloków o ciekawej i estetycznej bryle. Atutami tego miejsca są oczywiście znakomicie zaprojektowane i zrealizowane mieszkania. Mają odpowiednią przestrzeń, są w pełni funkcjonalne. To najlepsza oferta dla wszystkich planujących zamieszkanie w pobliżu centrum miasta.

Z myślą o różnorodnych potrzebach naszych Klientów na Osiedlu Zawiszy znajduje się szeroki wachlarz ofert na nowe mieszkania, ze zróżnicowanym metrażem oraz wykończeniem na różnym poziomie, standardzie. Przygotowana została ofert nowych mieszkań pod tak zwany klucz, a dodatkowo proponujemy aż cztery standardy wykończenia do wyboru. Nasza propozycja to najlepsza oferta na rynku dla wszystkich tych którzy poszukują mieszkań gotowych do zamieszkania, w pełni zaaranżowanych i wyposażonych w niezbędne urządzenia i sprzęty.

Nasza propozycja, nasze Osiedle Zawiszy to idealne rozwiązanie dla osób które mają określone priorytety i nie zgadzają się w życiu na „byle jakość”. Spełniamy oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób. Nasze mieszkania będą idealne dla wszystkich aktywnie zawodowo, singli, rodzin z dziećmi. Nasi specjaliści gwarantują kompleksową pomoc w sprawach selekcji ofert mieszkaniowych, a także pełne doradztwo odnośnie programu MDM.

Dodatkowe dane:

Udogodnienia:
monitoring, plac zabaw
Powierzchnie dodatkowe:
Taras, Balkon, Loggia
Realizacja inwestycji:
IV kwartał 2018 r.
Typ budynku:
Blok
Liczba budynków:
19
Liczba kondygnacji:
19

Zalety inwestycji

plac zabaw wysoki standard doskonała lokalizacja system monitoringu

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Informacje o deweloperze

Developres to rodzinne przedsiębiorstwo które działa na rynku polskim już od dziesięciu, początek to rok 2006. Nasza spółka w stu procentach opiera się na polskim kapitale. Profil działalności naszego przedsiębiorstwa to oczywiście realizacja różnego rodzaju inwestycji związanych z branżą mieszkaniową. Celujemy w przygotowanie obiektów wielorodzinnych. W ramach prowadzonych działań zajmujemy się zarówno przejmowaniem lokalizacji niezbędnych do przygotowania danych inwestycji, realizacją wszelkich kwestii formalnych związanych z zagospodarowaniem terenu jak i oczywiście współpracy z najlepszymi biurami architektonicznymi. Trzymamy pieczę nad każdym etapem związanym z przygotowaniem, realizacją i oddaniem do użytkowania inwestycji mieszkaniowych

Biuro sprzedaży
Adres biura:
ul. Architektów 1/45 (Budynek A1)
Godziny pracy:
pn.-pt. 08:00 – 17:00
sb. 09:00 – 12:00
Telefon:
17 860 03 65
Adres email:
mieszkania@developres.pl
Lokalizacja