Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu
Apartamenty Zamkowe
Apartamenty Zamkowe
Apartamenty Zamkowe

Apartamenty Zamkowe

Rzeszów, Śródmieście, al. Kopisto 8

Opis inwestycji

Rzeszów to miasto które dynamicznie rośnie, które staje się centrum wielu innowacyjnych firm dzięki czemu przyciąga w swoje granice coraz więcej osób gotowych na sukces, gotowych zmierzyć się z wielkimi realizacjami. W wyniku tego, spełniając marzenia takich osób przygotowane zostały Apartamenty Zamkowe. Doskonała lokalizacja, dogodny dojazd do centrum miasta autem lub komunikacją miejską, znakomite wykonanie, przystępność cenowa, to atuty Apartamentów Zamkowych.

Apartamenty Zamkowe to idealna inwestycja dla wszystkich tych którzy cenią sobie bliskość miejsc do spacerów, do aktywnego spędzania czasu, korzystania z atrakcyjnych sportów wodnych czy też do cieszenia się znakomitymi terenami leśnymi czy wzdłuż rzeki Wisłok. Dodatkowo warto wiedzieć, że w sąsiedztwie Apartamentów Zamkowych na wszystkich chętnych czekają atrakcje w ramach tego co proponuje „Podpromie” czyli Regionalne Centrum Sportowo-Widowiskowe.

Jeżeli szukacie mieszkań, szukacie inwestycji łączących w jednym takie elementy jak komfort, jak innowacyjność, nowoczesność, luksus oraz dostępność miejsc niezbędnych do rekreacji to znakomicie trafiliście. Doskonałe sąsiedztwo i do tego bliskość centrum miasta, znakomite rozwiązania komunikacyjne, to wszystko stawia Apartamenty Zamkowe jako najlepsze z najlepszych w Rzeszowie.

Kolejną zaletą zamieszkania w tym miejscu jest ogromna funkcjonalność mieszkań, możliwość sporych rozwiązań aranżacyjnych. Całość Zamkowych składa się z trzech segmentów która posiadają różnorodne wysokości, od 4 aż do 8 pięter. Najlepszy standard realizacji inwestycji, elewacja inna niż do tej pory spotykane i oczywiście architektura oryginalna, nic wtórnego, to właśnie elementy która sprawiają, że warto bliżej przyjrzeć się tej inwestycji. Do tego mieszkania o różnorodnym metrażu, od 30 aż do 97 m2 sprawiają, że każdy dopasuje tutaj coś dla siebie.

Dodatkowe dane:

Udogodnienia:
winda
Powierzchnie dodatkowe:
Balkon
Komórka lokatorska:
komórki lokatorskie
Miejsca postojowe:
garaż podziemny
Typ budynku:
Apartamentowiec
Liczba budynków:
3
Liczba kondygnacji:
8

Zalety inwestycji

doskonała lokalizacja znakomity standard wykończenia różne metraże mieszkań do wyboru

Standard wykończenia

Decydując się na inwestycję w Apartamenty Zamkowe wiedzieliśmy jak ważny jest każdy element, każdy szczegół, dlatego nic nam nie umknęło, nie było rzeczy mniej lub więcej ważniejszych. Przygotowaliśmy naprawdę wszystko co doskonałe, przygotowaliśmy do realizacji najlepszej jakości materiały budowlane. Stosowanie najlepszych technologii, w pełni sprawdzonych gwarantuje kompletny sukces inwestycji. W ramach budowy korzystano między innymi z technologii łączników cieplnych ISKORB, zastosowano do przygotowania balkonów najlepszego szkła oraz sprawdzonej stali nierdzewnej. Ramy okienne w ramach systemu REHAU oraz wentylacja higrosterowana AERECO gwarantuje doskonałe rozwiązania klimatu w ramach mieszkania. Ściany przygotowano w oparciu o tynki hybrydowe co znacznie przyczynia się do zwiększenia trwałości elewacji. Komfort przemieszczania się, bezpieczeństwo gwarantują windy dostarczone przez najlepszego producenta czyli firmę OTIS. Dodatkowo liczne zaplecze niezbędne do codziennego życia w postaci usług medycznych, gastronomicznych, handlowych i usługowych sprawia, że Apartamenty Zamkowe stają się najlepszym wyborem związanym z mieszkaniem w Rzeszowie.

standard wykończenia
PDF

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Informacje o deweloperze

HARTBEX Sp. z o.o. jest generalnym wykonawcą różnego rodzaju obiektów kubaturowych. Oczywiście realizujemy liczne inwestycje deweloperskie, kreując nowe mieszkania oraz biura. Nasze doświadczenie w realizacji nowoczesnych, innowacyjnych obiektów budowlanych to najlepsza gwarancja jakości. Posiadamy również w referencjach obiekty które posiadają prestiżowy certyfikat LEED

Biuro sprzedaży
Adres biura:
al. Kopisto 8a/492, 35-315 Rzeszów
Telefon:
17 250 94 47
Adres email:
deweloper@hartbex.pl
Lokalizacja