Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu
Osiedle Kolbego
Osiedle Kolbego
Osiedle Kolbego

Osiedle Kolbego

Rzeszów, Baranówka, ul.Tarnowska

Opis inwestycji

Mieszkania które proponujemy w ramach Osiedla Kolbego są budowane według najnowszych standardów. Dopasowane do indywidualnych potrzeb różnych grup odbiorców. Realizacja z najlepszych materiałów, eleganckie i nowoczesne projekty.

Budynek posiada pięć kondygnacji na których rozlokowano mieszkania mające 1, 2, 3 lub 4 pokoje

Budynki wchodzące w skład kompleksu Osiedle Kolbego to wysoki standard wykonania i najnowocześniejsze rozwiązania. Każdy budynek posiadać będzie bezpieczne oraz cichobieżne windy dzięki czemu przemieszczanie się będzie nad wyraz komfortowe, szybkie dotarcie do mieszkania czy garażu podziemnego gwarantowane. Garaż podziemny posiada odpowiednie zabezpieczenia, w tym stalową bramę garażową, która będzie obsługiwana za pomocą pilota.

Dodatkowe dane:

Udogodnienia:
winda
Powierzchnie dodatkowe:
Balkon, Garaż
Komórka lokatorska:
komórki lokatorskie
Miejsca postojowe:
podziemne garaże
Typ budynku:
Blok
Liczba budynków:
1
Liczba kondygnacji:
5

Zalety inwestycji

różnorodna powierzchnia mieszkań cichobieżne i nowoczesne windy garaże dla mieszkańców
Okolica

Rzeszów to miasto w którym realizowany jest II Etap inwestycji pod nazwą Osiedle Kolbego. Osiedle znajduje się w pobliżu przystanków autobusowy co zapewnia komfortowe i szybkie przemieszczenia się po Rzeszowie. Do tego rozwinięta infrastruktura w postaci obiektów edukacyjnych, zdrowotnych, a także sklepów i lokali usługowych. Równocześnie osiedle sąsiaduje z parkiem i klubem jeździeckim co zapewnia dogodne warunki do zamieszkania. Bliskość terenów zielonych w połączeniu ze znakomitymi opcjami komunikacyjnymi zapewnia wszystko co niezbędne do życia w idealnych warunkach. Relaks, komfort, cisza oraz spokój, a równocześnie bliskość centrum wielkiego miasta.

Standard wykończenia

Budowa inwestycji Osiedle Kolbego to zastosowanie najwyższych standardów. Dobór doskonałych materiałów budowlanych, przygotowanie najmniejszych detali z wielkim pietyzmem, w tym realizacja oświetlenia wspólnych części osiedla poprzez wykorzystanie źródeł światła o wysokim stopniu energooszczędności

standard wykończenia
PDF

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Informacje o deweloperze

Perinvest to firma która prowadzi działalność na rynku deweloperskim poprzez realizację licznych inwestycji mieszkaniowych oraz komercyjnych. W chwili obecnej Perinvest Sp. z o.o. proponuje również usługi związane z wynajmowaniem nieruchomości własnych, a także wyszukiwaniem, nabywaniem i pełnymi przygotowaniem terenów pod konkretne inwestycje budowlane i pełną obsługę organizacyjno-prawną

Biuro sprzedaży
Telefon:
883 01 02 03
Adres email:
perinvest.rzeszow@gmail.com
Lokalizacja