Sklep z oświetleniem – jakie są przewagi zakupów online?

2020-12-04

Nie od dziś wiadomo, że Polacy pokochali zakupy przez Internet. Coraz więcej osób decyduje się na zakupy bez wychodzenia z domu. Powodem jest nie tylko panująca pandemia, ale także szereg innych czynników: wygoda, łatwość, oszczędność czasu i pieniędzy. Internetowy sklep z oświetleniem to doskonała opcja dla osób, które budują lub remontują dom. Dlaczego najlepiej kupować lampy online? Zapytaliśmy o to ekspertów z oświetlenie-sklep.pl.

Sklep z oświetleniem – jakie są przewagi zakupów online?

Internetowy sklep z oświetleniem – wygoda, szybkość, duży wybór

Badanie „E-commerce w Polsce. Gemius dla e-Commerce Polska” pokazuje, że w 2019 roku 62% Polaków dokonywało zakupów online. To o 6 punktów więcej niż rok temu. Tendencję wzrostową zauważamy także w branży oświetleniowej. Coraz więcej klientów kupuje lampy przez Internet. Powodem jest przede wszystkim wygoda. Sklep z lampami online jest otwarty przez 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Można więc zrobić zakupy o każdej porze i z dowolnego miejsca na świecie. To ważne, biorąc pod uwagę obecny tryb życia. Internetowy sklep z oświetleniem cechuje o wiele większy wybór produktów. A to wiąże się z oszczędnością czasu. Klienci nie muszą odwiedzać wielu sklepów w poszukiwaniu oczekiwanego produktu. Nie stoją w korkach, nie szukają godzinami miejsca na parkingu, nie tracą czasu w kolejkach. I mogą jak najlepiej dopasować lampy do aranżacji w swoim domu. Jednym słowem zakupy są szybsze i bardziej komfortowe.

Sklep z lampami – dlaczego lepiej postawić na ten działający w Sieci?

Nie bez znaczenia są też kwoty jakie trzeba wydać na określone produkty. Internetowy sklep z lampami zwykle oferuje oświetlenie w konkurencyjnych cenach. Często można także liczyć na darmową dostawę, jeśli wartość zamówienia przekroczy określoną, zwykle niezbyt wygórowaną kwotę. W ten sposób lampa szybko i sprawnie zostanie dostarczona przez kuriera wprost pod drzwi. Dodatkową zaletą jest to, że nie trzeba martwić się o transport. To szczególnie istotne, jeśli mamy do czynienia z gabarytowymi lampami, zwykle stojącymi, które w tej kwestii mogą nastręczać pewnych trudności. Kupując oświetlenie w sieci, klienci zyskują też więcej czasu na zastanowienie się, który produkt jest dla nich najbardziej optymalny. Mogą na spokojnie porównać różne warianty lamp i wybrać tę, która najlepiej im odpowiada. Mogą również w spokoju zapoznać się z informacjami o produkcie. A jeśli mają wątpliwości, w nowoczesnych internetowych sklepach z lampami jest dostępny czat ze specjalistą. Wystarczy jedynie zadać pytanie, a osoba po drugiej stronie postara się, jak najbardziej szczegółowo na nie odpowiedzieć. Jeśli natomiast mimo wszystko okaże się, że produkt nie spełnia oczekiwań, klient może go zwrócić w określonym czasie.

Artykul opublikowany: 2020-12-04 / w dziale: Aranżacja wnętrz